Listwy ścienne polistyrenowe Intenpro

Ścienne listwy polistyrenowe Intenpro

Listwy ścienne polistyrenowe Intenpro będą rewelacyjnym pomysłem na udekorowanie każdego pomieszczenia. Za sprawą niebanalnego wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania z niezwykle wytrzymałego materiału jest to sztukateria, która z wielką łatwością spełni najwyższe oczekiwania.

Białe listwy ścienne Intenpro

Białe listwy ścienne Intenpro to jedyne dostępne w naszej ofercie listwy ścienne gotowe do montażu. Fabrycznie pomalowane na biało polistyrenowe listwy ścienne doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju aranżacjach, gdzie w prosty, aczkolwiek efektowny sposób ozdobią każdą ścianę. Za sprawą ogromnego wyboru modeli białych listew ściennych Intenpro każdy z pewnością odnajdzie produkt, który wpasuje się w jego standardy wizualne.

Polistyrenowe listwy ścienne Intenpro do wnętrz

Polistyrenowe listwy ścienne Intenpro zostały stworzone z wysokiej jakości materiału, odznaczającego się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a także odpornością na wilgoć, wodę, pleśń i grzyby. Są to więc listwy ścienne, które z powodzeniem można zastosować w dowolnym pomieszczeniu bez względu na jego przeznaczenie. Warto również przypomnieć o gotowości montażu listew ściennych Intenpro i braku potrzeby ich malowania. Dzięki fabrycznemu pokryciu ich kolorem białym są one szybkie w przymocowaniu na każdej ścianie, a dodatkowo odporne na ścieranie.