NMC

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

60,33 zł 56,11 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

122,83 zł 114,23 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

63,42 zł 58,98 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...

PROMOCJA

NMC CR5 Rozeta

234,14 zł 217,75 zł za szt. brutto
Rozeta NMC Arstyl CR5 to wyszukany i efektowny element dekoracyjny do zamo...

PROMOCJA

NMC CS5 Rozeta

292,69 zł 272,20 zł za szt. brutto
Rozeta NMC Arstyl CS5 to element dekoracyjny, który można zamontować na su...

Listwy NMC, sztukateria

Chcąc zapewnić swojemu domowi odpowiedni charakter oraz trwałe i interesujące wykończenie można uciec się do wielu sposobów. Jednym z nich jest inwestycja w sztukaterię, w tym również niezwykłej jakości listwy NMC. Dzięki tej decyzji otrzymają Państwo perfekcyjnie wykończone podłogi oraz ściany – efekt, jaki dają listwy NMC, listwy przypodłogowe NMC, listwy sufitowe NMC – wysoką jakość oraz estetykę wybranego rozwiązania.

Szeroka oferta listew NMC i sztukaterii

Na chwilę obecną sztukateria NMC w naszym sklepie posiadamy blisko 200 różnych produktów owej marki, która od lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości listew i sztukaterii w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu oraz naszemu doświadczeniu możemy zatem zapewnić naszym klientom szeroki wybór oraz doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań osób szukających listwy NMC w konkretnym stylu. Ponadto w naszej ofercie NMC znajduje się również sztukateria styropianowa, stanowiąca świetną alternatywę dla remontu o mniejszym budżecie.

Lekkość i wytrzymałość listew NMC

Długoletnia eksploatacja pomieszczeń, które ozdabiają nasze listwy NMC, listwy przypodłogowe NMC, listwy sufitowe NMC oraz inne elementy należące do asortymentu sztukaterii NMC, to żaden problem dla ich wytrzymałości oraz wykonania. Poza tym ich istotną zaletą jest niska waga, która znacznie ułatwia procedurę montażu i nie obciąża nadmiernie elementów, do których dany produkt zostanie przytwierdzony.

Sztukateria NMC nie tylko do wnętrz

Budowa listew NMC umożliwia naszym klientom zarówno wykonanie elementów dekoracyjnych wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, umieszczając sztukaterię NMC wprost na elewacji domu.

Precyzyjnie wykonane listew NMC to gwarancja satysfakcji. Zakup, któregokolwiek produktu – w atrakcyjnej cenie i w każdej ilości – z tej części naszego asortymentu gwarantuje Państwu również:

  • szybki czas realizacji zamówienia,
  • wsparcie merytoryczne naszych pracowników podczas wyboru,
  • uczciwe warunki transakcji oraz dostęp do rozet, pilastrów, kolumn, cokołów,
  • innych elementów, które posiada sztukateria NMC.