KROME

Listwy Krome

Sztukateria jest swoistą, aranżacyjną "wisienką na torcie". Niby nie jest ona kluczowym elementem aranżacji wnętrza a jednak bez niej trudno wyobrazić sobie kompletny wystrój pokoju. W naszym sklepie można znaleźć szereg rozwiązań, które doskonale wpiszą się w ten trend.

Krome - marka przyszłości

Dlaczego w naszej ofercie tak istotny nacisk kładziemy na produkty marki Krome?

Przede wszystkim dlatego, że są one funkcjonalne i uniwersalne pod względem aranżacyjnym. Listwy Krome są wstępnie malowane na biało, dzięki czemu można je zaaranżować zależnie od swoich potrzeb. Wykonano je z polistyrenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie wilgoci. Docenią to zwłaszcza ci Klienci, którzy poszukują rozwiązań trwałych o jednocześnie nowoczesnym i prostym designie. Dzięki swemu aranżacyjnemu uniwersalizmowi, listwy marki Krome doskonale połączą się z każdym wnętrzem, niezależnie od tego, czy jest ono stricte nowoczesne, czy może bardziej klasyczne.

Ponadto Krome to wiodący polski producent materiałów wykończenia wnętrz. Firma obecnie jest na rynku od 1999 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na rozwijanie działalności oraz kontakt z dystrybutorami na całym świecie. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw tej branży w Polsce.
Dobre samopoczucie zależy od pięknego i estetycznego wnętrza dlatego nasze produkty przeznaczone są dla klientów ceniących jakość wykonania oraz styl.
Wysoka jakość produktów, profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do klienta, a także wsparcie naszych przedstawicieli handlowych to tylko niektóre z naszych cech. Efektem takiego nastawienia jest przede wszystkim zadowolenie i zaufanie naszych klientów, które cenimy najbardziej.

Listwy Krome - praktyczny montaż

Jak zamontować listwy ścienne Krome i przypodłogowe? To proste!

Sztukateria Krome charakteryzuje się funkcjonalną budową, przedkładającą się na wygodny montaż elementów. Dzięki systemowi odpowiednio zaprojektowanych łączeń, całość konstrukcji listwy jest doskonale dopasowana do siebie. Produkty tego producenta wyróżniają się niebywałą lekkością, która korzystnie wpływa zarówno na sam proces montażu, jak również na rozkład obciążeń wewnątrz samej listwy. Funkcjonalność montażu listew Krome nie ogranicza się wyłącznie do samej instalacji systemu. Są one pokryte specjalną warstwą gruntującą, która umożliwia pokrycie sztukaterii warstwą farby.

Listwy Krome - bogactwo zdobień

Czy listwę marki Krome można potraktować jako dodatek do aranżacji? Tak, jak najbardziej.

Nasi Klienci decydują się na rozwiązania oferowane przez Krome również dlatego, że mają one w sobie specyficzne, aranżacyjne piękno. Przykładowo modele z rodziny P8019 posiadają na swej powierzchni charakterystyczny żłobek, który w tym przypadku pełni rolę dekoracyjną. Dzięki swej prostocie, korzystnie wpływa on na aranżację wnętrza, wzbogacając je o swą niebagatelną prostotę. Model ten chcemy polecić zwłaszcza tym Klientom, którzy stawiają na klasyczny wystrój swego domu, lub mieszkania.

Podsumowując, oferowane przez nas listwy przypodłogowe Krome oraz listwy ścienne tej marki to kwintesencja stylu i aranżacyjnego piękna. Polecamy je w szczególny sposób tym osobom, którym zależy na dokładnym wykończeniu wnętrza i to z dbałością o każdy szczegół.

Porady i inspiracje Krome

Jak zamaskować karnisz?

Jak zamaskować karnisz?

Tania sztukateria styropianowa

Czy sztukateria musi być droga?

Nowoczesna sztukateria do wnętrz

Nowoczesna sztukateria do wnętrz - Inspiracje MaszWnetrze.pl