Rozety

Rozety Creativa

Rozeta to element sztukaterii, który sprawi, że płaska ściana lub sufit stanie się przepiękną dekoracją nadającą charakteru w każdym wnętrzu.

Wysoka jakość i efektowne wykonanie rozet Creativa

Rozety Creativa stworzone są z wysokiej jakości materiałów jak poliuretan, a dzięki dopracowaniu najmniejszych detalów podczas ich produkcji, spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą pokrycia trwałą powłoką rozety sufitowe Creativa są odporne na wilgoć i uderzenia.

Rozety Creativa i możliwości aranżacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo gładkie i dekoracyjne rozety Creativa, które świetnie będą prezentować się na suficie, przyozdabiając żyrandol, a także świetnie spiszą się jako ozdoba na ścianie, tworzą przepiękne sztukateryjne kompozycje. Dodatkowo możliwość pomalowania ich dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników pozwala dopasować rozety do każdej kolorystyki oraz aranżacji wnętrza.

Szeroka oferta rozet Creativa

Dzięki ogromnemu asortymentowi rozet Creativa każdy z naszych klientów może odnaleźć model odpowiadający jego oczekiwaniom wizualnym. Ponadto różnorodność rozmiarów umożliwia zakup wyjątkowej dekoracji sufitowej lub ściennej zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.