Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Mardom Decor

Zdobnym elementem gwarantującym perfekcyjne wykończenie wnętrza, jednocześnie nadając subtelnego klimatu, za sprawą gry światłem są listwy oświetleniowe Mardom Decor. Za ich sprawą ukrywane są nieestetyczne niedoskonałości, a dodatkowo pełnią w pomieszczeniu rolę dekoracyjnego oświetlenia.

Wysokiej jakości listwy oświetleniowe Mardom

Dostępne w naszym sklepie ozdobne listwy oświetleniowe Mardom Decor to precyzja w najmniejszym detalu. Wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów jak poliuretan, dzięki czemu są odporne na uderzenia i wilgoć, a ich wygląd nie zmienia się przez długie lata. Połączenie tych właściwości z niebanalnym, modnym wzornictwem i atrakcyjną ceną sprawia, że listwy oświetleniowe Mardom spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferta listew oświetleniowych Mardom Decor

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór listew oświetleniowych Mardom Decor, różniących się zarówno aspektem wizualnym, jak i przeznaczeniem. W naszym asortymencie znajdują się:

  • listwy oświetleniowe sufitowe np. MD367, MDB101, które będą stanowić wspaniałą dekorację przysufitową, a przy okazji zasłonią mankamenty widoczne na stryku ścian i sufitu jak zakończenia tapet, nierówności, ubytki,
  • listwy oświetleniowe przypodłogowe np. QL007, które doskonale uwydatnią podłogę w ciemnych wnętrzach, optycznie je powiększając a jednocześnie ukryją szczelinę dylatacyjną i inne nieestetyczne dla oka mankamenty,
  • listwy oświetleniowe ścienne np. QL017, będą niezwykłą ozdobą każdej ściany, która optycznie wydłuży pomieszczenie. Ponadto listwy oświetleniowe ścienne mogą również ukryć zakończenia tapet, albo być wykorzystane w ramach lub profilach ściennych,
  • listwy oświetleniowe gotowe do montażu to produkty oznaczone literą "P" na końcu nazwy modelu np. QL008P. Są to listwy oświetleniowe fabrycznie pomalowane.

Listwy oświetleniowe Mardom w dowolnym kolorze

Szeroka oferta listew oświetleniowych producenta Mardom pozwala na znalezienie produktu, dopasowanego do każdego pomieszczenia. Dodatkowo większość modeli daje możliwość pomalowania dowolną farbą do wnętrz, co sprawia, że można je zastosować w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach niezależnie od ich kolorystyki.

Montaż listew oświetleniowych Mardom Decor

Listwy oświetleniowe to sztukateria, która może być montowana wraz z oświetleniem LED, dając we wnętrzu przepiękny efekt. Do montażu przyda się kilka akcesoriów Mardom Decor dostępnych w naszym sklepie, w tym klej montażowy, klej do łączeń oraz taśma Mardom Decor Alu Tape, która pozwoli uniknąć przebijania się światła na łączeniach listew.

Ponadto dla lepszej trwałości, przed klejeniem listew zalecamy odpowiednie przygotowanie podłoża. Ściany pomalowane powinny być oczyszczone, wysuszone i odtłuszczone. Tapeta na ścianie powinna być usunięta w miejscu klejenia. Wystarczy naciąć fragment tapety i zwilżyć wilgotną ściereczką. Gdy tapeta się odklei, należy postępować tak jak w przypadku ściany pomalowanej. Natomiast ściany gipsowe muszą być suche.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom

Dekoracyjne listwy oświetleniowe do salonu Mardom Decor i do każdej aranżacji

Listwy oświetleniowe do salonu stanowią nie tylko ciekawą alternatywę do wykończenia wnętrza, ale również są doskonałą ozdobą, która pasuje do każdej aranżacji. W nowoczesnych wnętrzach obłędnie prezentują się oświetleniowe listwy sufitowe Mardom Decor, które maskują bardzo często występujące pomiędzy ścianami a sufitem nierówności. Można je zamaskować, montując właśnie oświetleniowe listwy sufitowe Mardom Decor dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.