Listwy gzymsowe

Listwy gzymsowe Creativa

Gzyms odgrywa ogromną rolę w aranżacji wnętrz. Nie tylko zamyka on przestrzeń pomiędzy ścianami a sufitem, lecz również może optycznie powiększyć pomieszczenie. Jeśli wybierzemy odpowiedni model listwy gzymsowej, z pewnością będziemy zadowoleni z naszego wnętrza.

Listwy gzymsowe Creativa w służbie domowej sztukaterii

Listwy gzymsowe Creativa to jeden z niewielu modeli sztukaterii, który charakteryzuje się tak dużą funkcjonalnością.

Po pierwsze, są one wykonane w całości z poliuretanu. Jest to tworzywo sztuczne o dużej odporności na uderzenia i działanie wilgoci. Ich charakterystyczna, biała barwa doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, począwszy od aranżacji typowo nowoczesnej, po klasykę. Po drugie, konstrukcja ta - dzięki swej lekkości - jest wyjątkowo prosta w montażu. W przypadku praktycznie każdej dostępnej w naszym sklepie listwy Creativa, możliwe jest połączenie jej za pomocą dedykowanego kleju. Naszym Klientom polecamy przede wszystkim klej Cezar Creativa, który nie tylko skutecznie wiąże, ale jest też odporny na działanie wilgoci.

Listwy sufitowe Creativa - aranżacyjna uniwersalność na wyciągnięcie ręki

Listwy sufitowe Creativa są dostępne w kilku odmianach aranżacyjnych. O czym mowa?

Pierwszą z nich są listwy gładkie, które optycznie pomniejszają ściany. Mogą one mieć dowolną formę, aczkolwiek w tym przypadku najczęściej spotykamy listwy płaskie. Drugą, znacznie bardziej rozbudowaną odmianą listew sufitowych Creativa jest odmiana zdobiona. Można w niej wyróżnić trzy podstawowe części, to jest element centralny i dwie płaszczyzny boczne, które najczęściej są bogato zdobione. Cechą tych listew jest optycznie powiększenie wnętrza a także nadanie mu charakterystycznego wyrazu.

Listwy gzymsowe Creativa - postaw na funkcjonalność

Dostępne w naszym sklepie gzymsowe listwy Creativa mają wiele różnych zastosowań. Oto najciekawsze z nich:

  • wypełnienie aranżacyjnej luki pomiędzy dekoracją naścienną i sufitową,
  • wyrównanie i zakrycie ewentualnych nierówności, powstałych na styku obydwu płaszczyzn,
  • ukrycie przewodów instalacji elektrycznej i infrastruktury sieci Internet o ile istnieje taka konstrukcyjna możliwość,
  • optyczne zwiększenie, lub zmniejszenie powierzchni ścian, sufitów i całego pomieszczenia.

Na sam koniec...

Listwy gzymsowe Creativa należą do grupy najpopularniejszych, najciekawszych aranżacyjnie, ale i również najbardziej praktycznych rozwiązań stosowanych w domowej sztukaterii. Dzięki odpowiednim kształtom i materiałom wykonania, rozwiązania te można stosować wszędzie: od salonu, aż po łazienkę.