Listwy gzymsowe

Listwy gzymsowe Creativa

Gzymsy to elementy architektoniczne znajdujące się na zewnętrznych ścianach budynków, które służą do dekoracji i ochrony budynku. Zazwyczaj umieszcza się je na styku ściany z dachem, na wysokości okapu lub w innych miejscach, w których można zastosować ozdobne elementy.

Gzymsy służą nie tylko do ozdabiania budynków, ale także pełnią funkcję ochronną, zapobiegając przedostawaniu się wody do środka budynku. Mogą również służyć do ukrywania elementów instalacyjnych, takich jak rynny i rury spustowe.

W ofercie sklepu ze sztukaterią dekoracyjną i wykończeniową znaleźć można szeroki wybór solidnych, efektownych i niezwykle praktycznych listew gzymsowych Creativa.

Listwy gzymsowe Creativa w służbie domowej sztukaterii

Listwy gzymsowe Creativa to jeden z niewielu modeli sztukaterii, który charakteryzuje się tak dużą funkcjonalnością.

Po pierwsze, są one wykonane w całości z poliuretanu. Jest to tworzywo sztuczne o dużej odporności na uderzenia i działanie wilgoci. Ich charakterystyczna, biała barwa doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, począwszy od aranżacji typowo nowoczesnej, po klasykę. Po drugie, konstrukcja ta - dzięki swej lekkości - jest wyjątkowo prosta w montażu. W przypadku praktycznie każdej dostępnej w naszym sklepie listwy Creativa, możliwe jest połączenie jej za pomocą dedykowanego kleju. Naszym Klientom polecamy przede wszystkim klej Cezar Creativa, który nie tylko skutecznie wiąże, ale jest też odporny na działanie wilgoci.

Listwy sufitowe Creativa - wyjątkowa aranżacja na wyciągnięcie ręki

Listwy sufitowe Creativa są dostępne w kilku odmianach aranżacyjnych. O czym mowa?

Pierwszą z nich są listwy gładkie, które optycznie pomniejszają ściany. Mogą one mieć dowolną formę, aczkolwiek w tym przypadku najczęściej spotykamy listwy płaskie. Drugą, znacznie bardziej rozbudowaną odmianą listew sufitowych Creativa jest odmiana zdobiona. Można w niej wyróżnić trzy podstawowe części, to jest element centralny i dwie płaszczyzny boczne, które najczęściej są bogato zdobione. Cechą tych listew jest optycznie powiększenie wnętrza a także nadanie mu charakterystycznego wyrazu.

Listwy gzymsowe Creativa - postaw na funkcjonalność

Dostępne w naszym sklepie gzymsowe listwy Creativa mają wiele różnych zastosowań. Oto najciekawsze z nich:

  • wypełnienie aranżacyjnej luki pomiędzy dekoracją naścienną i sufitową,
  • wyrównanie i zakrycie ewentualnych nierówności, powstałych na styku obydwu płaszczyzn,
  • ukrycie przewodów instalacji elektrycznej i infrastruktury sieci Internet o ile istnieje taka konstrukcyjna możliwość,
  • optyczne zwiększenie, lub zmniejszenie powierzchni ścian, sufitów i całego pomieszczenia.

Praktyczne listwy gzymsowe

Listwy gzymsowe Creativa należą do grupy najpopularniejszych, najciekawszych aranżacyjnie, ale i również najbardziej praktycznych rozwiązań stosowanych w domowej sztukaterii. Dzięki odpowiednim kształtom i materiałom wykonania, rozwiązania te można stosować wszędzie: od salonu, aż po łazienkę.

Listwy gzymsowe do salonu marki Creativa

Ozdobne listwy gzymsowe do salonu marki Creativa potrafią uczynić z każdego pomieszczenia wnętrze niebanalne i z klasą. Ozdobne listwy sufitowe Creativa do salonu są jednym z najmodniejszych trendów w dekoracji wnętrz. Jeśli chcesz urządzić przestrzeń wkoło siebie zgodnie z najnowszymi hitami postaw na listwy sufitowe Creativa i ciesz się wnętrzem nietuzinkowym i oryginalnym. Ozdobne listwy gzymsowe Creativa do salonu pomogą modnie urządzone pomieszczenia, bez większych nakładów finansowych i pracy. Dekoracyjne listwy gzymsowe Creativa do salonu są elementem dekoracyjnym, który będzie zachwycał wszystkich swoim pięknym wyglądem.