Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Creativa

Porównanie listew gzymsowych do ich oświetleniowych odpowiedników jest czymś naturalnym i oczywistym. Mimo to, w naszym sklepie wprowadziliśmy pewien podział tych produktów, dzięki czemu odwiedzający nas Klienci mogą wybrać rozwiązanie, które będzie dla nich odpowiednie.

Listwy sufitowe Creativa - piękno i gra światłem

Ideą stworzenia listew sufitowych było wprowadzenie rozwiązań, w ramach których domowa sztukateria miała współgrać ze sztucznym oświetleniem pokoju.

W naszej ofercie można znaleźć produkty, które doskonale wpisują się w ten trend. Mamy tu na uwadze zwłaszcza listwy oświetleniowe Creativa, wyróżniające się wypukłym kształtem środkowej części gzymsu. Dzięki niemu możliwe jest zabudowanie wewnątrz oświetleniowej listwy sufitowej dodatkowego źródła światła, które będzie wokół niej tworzyć charakterystyczną poświatę. Oczywiście jest to tylko przykład. Instalację tą można rozbudowywać o dodatkowe, kolorowe lampy, które stworzą w pomieszczeniu specyficzny nastrój.

Listwy oświetleniowe Creativa

Oświetleniowe listwy sufitowe marki Creativa cechują się bardzo dobrym dopasowaniem poszczególnych elementów. Z punktu widzenia naszej oferty ma to szczególne znaczenie.

Prezentujemy Państwu rozwiązania, które - dzięki spójności konstrukcji - zapobiegną niepotrzebnemu rozproszeniu się światła, np. w łączeniach pomiędzy listwami a narożnikami. Dzięki tej wydawałoby się mało istotnej kwestii, uzyskany efekt świetlny jest jeszcze dokładniejszy. Dzięki specjalnym połączeniom w elementach składowych systemu, można jednolity zestaw listew, które w określony sposób "podświetlą" nam tylko te obszary, na których naprawdę nam zależy.

Wytrzymałe listwy Creativa do montażu z taśmą LED

Kluczem do zrozumienia istoty parametrów użytkowych listew oświetleniowych Creativa, jest materiał z którego zostały one wykonane.

Rzecz jasna chodzi tu oczywiście o poliuretan, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, również w kontekście oddziaływania wilgoci. Dzięki temu prezentowane przez nas oświetleniowe listwy sufitowe, skutecznie zabezpieczają instalacje elektryczne przed pośrednim i bezpośrednim działaniem wody. Cecha ta wpływa korzystnie zarówno na bezpieczeństwo użytkowników systemu, jak również na spójność i prawidłowe funkcjonowanie samej instalacji.

Podsumowując, listwy oświetleniowe Creativa należą do awangardy domowej sztukaterii. Ich charakterystyka umożliwia ich zainstalowanie w dowolnych punktach domu a nawet w tych, które narażone są na wilgoć i uderzenia.