Rozety

Rozety Mardom Decor

Elementem sztukaterii, który sprawi, że płaska ściana lub sufit stanie się przepiękną dekoracją są rozety, nadające niezwykłego charakteru w każdym wnętrzu niezależnie od jego stylu.

Rozety Mardom Decor to propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie finezyjne modne dekoracje stworzone z wysokiej jakości materiałów jak poliuretan. Rozety producenta Mardom są wytrzymałe i odporne na wilgoć, a dzięki możliwości pomalowania ich na dowolny kolor można wkomponować je w każdą kolorystykę wnętrza, tworząc je niezwykle wyrafinowanym.

Rozety Mardom i ich szeroki wybór

Rozety Mardom Decor cechują się także ogromną wytrzymałością i trwałością. Warto wspomnieć więc, że będą komponować przez wiele lat z Twoją aranżacją. Produkty w postaci rozet Mardom to detale o niezwykłym wyglądzie, które możesz dopasować i wtopić w każdą stylistykę. Mardom Decor to rozety, które wyeksponują perfekcyjnie żyrandol, a także będą wspaniałym elementem sztukateryjnym stanowiącym tło dla lamp. Nasz sklep internetowy zadbał o to, aby nasi klienci zawsze mieli szeroki wybór rozet Mardom Decor, by każdy z nich mógł dopasować model to swojej aranżacji.

Oferta rozet Mardom Decor

W naszej ofercie znajdują się rozety Mardom gładkie i dekoracyjne, będące przepiękną sztukaterią ozdabiającą żyrandol. Rozety można również wykorzystać na ścianie, tworząc z nich wyjątkowe, zapierające dech kompozycje zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był na tyle różnorodny, by odnaleźć model odpowiadający wszelkim oczekiwaniom. Dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się małe rozety ścienne, które fenomenalnie podkreślą dowolną lampę i nie tylko, a także ogromne, widowiskowe rozety sufitowe będące niezwykłym tłem dla najpiękniejszych żyrandoli.

Montaż rozet Mardom Decor

Rozety Mardom Decor to produkty stowrzone z wysokiej jakości materiałów, wyróżniających się lekkością. Umożliwia to montaż rozet Mardom jedynie za pomocą dedykowanych klejów, które zagwarantują efektowne wykończenie i długotrwałe połączenie rozet z podłożem.