Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Listwy przypodłogowe producenta Orac Decor to jedne z najbardziej efektownych listew dostępnych w naszym sklepie. Połączenie najwyższej jakości wykonania, estetyki oraz łatwość w montażu sprawia, że listwy przypodłogowe Orac Decor to więcej niż dekoracja.

Niezwykła wytrzymałość listew przypodłogowych Orac Decor

Listwy przypodłogowe Orac Decor wykonane są z wytrzymałych materiałów odpornych na uderzenia. Ponadto są odporne na wilgoć, dzięki czemu mogą być wykorzystane w aranżacji każdego pomieszczenia. Listwy przypodłogowe Orac Decor dzięki swojej jakości idealnie prezentują się przez długie lata, dbając o perfekcyjne wykończenie wnętrza.

Listwy przypodłogowe Orac w naszej ofercie

Szeroka oferta listew przypodłogowych Orac Decor w naszym sklepie pozwoli Państwu wybrać model, spełniający wszystkie oczekiwania, doskonale zakrywając szczelinę dylatacyjną oraz okablowanie. Dzięki precyzji wykonania listwy Orac Decor tworzą niezwykłą dekorację przypodłogową w atrakcyjnej cenie niezależnie od rozmiarów pomieszczenia, czy znajdujących się w nim zaokrągleń ścian. Wiele naszych modeli listew przypodłogowych Orac Decor posiada bowiem odpowiednik FLEX. Za sprawą zwiększonej giętkości elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor doskonale dopasują się do wszelkich łuków perfekcyjnie wykańczając każde wnętrze.

Wybierz model dopasowany do Twoich oczekiwań wizualnych i jakościowych. W naszym asortymencie znajdują się białe listwy przypodłogowe Orac Decor gotowe do montażu fabrycznie pomalowane na modny w ostatnich sezonach kolor RAL9003, które dopasujesz do różnorodnych aranżacji.

Na ofertę naszego sklepu internetowego składają się również listwy przypodłogowe Orac Decor przygotowane do pomalowania. Dzięki czemu możesz nadać im wybrany przez siebie kolor! Listwy przypodłogowe Orac można wyróżnić kolorem lub też wtopić w dowolną kolorystykę wnętrza, wykorzystując farby niezawierające rozpuszczalników.

Łatwy i szybki montaż listew przypodłogowych Orac

Listwy przypodłogowe marki Orac Decor to produkty, które nie będą stanowić większych problemów przy montażu. Dzięki swojej lekkości większość naszych klientów jest w stanie zamontować je samodzielnie. Poniżej prezentujemy film ukazujący montaż listew przypodłogowych Orac Decor z wykorzystaniem akcesoriów, w tym klejów montażowych tej marki.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Modne listwy przypodłogowe do salonu

Modne listwy przypodłogowe Orac Decor do salonu są coraz chętniej wybierane prze klientów, którym zależy na tym, aby pomieszczenia, w których spędzają swój czas były wyjątkowe. Listwy przypodłogowe Orac Decor są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a dodatkowo posiadamy modele gotowe do pomalowania, więc bez większego problemu dobierzemy je do kolorystyki podłogi. Listwy przypodłogowe do salonu marki Orac Decor są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Z całą pewnością ich montaż nie sprawi większego problemu. Modne listwy przypodłogowe Orac Decor sprawdzą się praktycznie w każdy pomieszczeniu, nie tylko w salonie.

Listwy przypodłogowe do łazienki

Listwy przypodłogowe do łazienki to nieodłączny element wykończenia wnętrza, który spełnia zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Są one montowane na styku podłogi i ściany, zapewniając eleganckie wykończenie, a także chroniąc ściany przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. W łazienkach, gdzie panują specyficzne warunki, takie jak wysoka wilgotność i częste zmiany temperatury, wybór odpowiednich listew przypodłogowych jest szczególnie ważny.

Oprócz standardowych listew przypodłogowych Orac Decor w ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także listwy z dodatkową funkcją, na przykład z miejscem na ukrycie przewodów. Dzięki temu możliwe jest estetyczne ukrycie kabli od elektrycznych urządzeń, takich jak pralka czy suszarka, co dodatkowo podnosi walory estetyczne pomieszczenia. Ponadto w naszym sklepie oferujemy również listwy przypodłogowe do łazienki marki Orac Decor przystosowane do montażu z taśmą LED, co pozwala na stworzenie wyjątkowego a zarazem delikatnego oświetlenia.

Listwy przypodłogowe Orac Decor to element, który pełni więc ważną rolę w każdym wnętrzu. Chronią ściany przed wilgocią, pomagają ukryć niedoskonałości wykończenia i dodają pomieszczeniu elegancji. Wybierając odpowiednie listwy do łazienki, należy zwrócić zatem uwagę na ich materiał, sposób montażu oraz dopasowanie do reszty aranżacji. Dzięki temu łazienka stanie się nie tylko funkcjonalnym, ale i stylowym miejscem w naszym domu.