Intenpro

Sztukateria i listwy Intenpro

Intenpro to producent sztukaterii, który swoje listwy tworzy w 100% w Polsce. Marka skupia się przede wszystkim na jakości oraz ciągłym dążeniu do wprowadzenia na rynek innowacyjnych rozwiązań. Dzięki wieloletniej działalności w branży Intenpro oferuje listwy dekoracyjne, które zachwycają nie tylko swoim wzornictwem, ale również unikatowym wykonaniem.

Sztukateria Intenpro do wnętrz

Sztukateria Intenpro to szeroka gama listew dekoracyjnych, które zachwycą wszelkich miłośników eleganckich rozwiązań do wnętrz. Produkty te mają niezwykłą jakość wykonania, a ponadto wyróżniają się na tle innych marek swoją wytrzymałością i zastosowaniem podczas ich produkcji ekologicznych rozwiązań.

Sztukateria Intenpro do wnętrz jest bowiem nie tylko efektowna, ale również nadaje się w pełni do ponownego przetworzenia. Ponadto, dzięki stworzeniu z wytrzymałych materiałów listwy Intenpro charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia, wodę, grzyby i pleśnie. Ponadto jest to sztukateria niepalna, łatwa w utrzymaniu w czystości oraz gotowa do montażu!

Oferta listew dekoracyjnych Intenpro

W naszej ofercie sztukaterii Intenpro znajdują się modele listew dekoracyjnych, które doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od jego aranżacji. W naszym sklepie posiadamy: