Pilastry Portale Głowice i Bazy

Pilastry, portale, głowice, bazy Creativa

Pilastry, portale, głowice i bazy są jednymi z najważniejszych elementów kunsztownie dopracowanego wystroju. Ornamentowe dekoracje przypominające antyczne dzieła pozwalają na ozdobne wykończenie wnętrza, czy otworu wejściowego.

Różne wzory głowic, baz, portali i pilastrów

W naszym asortymencie znajdują się liczne elementy dekoracyjne firmy Creativa jak pilastry, portale, bazy i głowice, które jakością wykonania oraz przepięknym wzornictwem zachwycą każdego klienta, pozwalając stworzyć bardzo ciekawe aranżacje.

Znajdź to, czego potrzebujesz

Dostępne w naszym sklepie głowice, bazy, pilastry i portale Creativa sprawdzą się rewelacyjnie jako obramowanie drzwi, okien oraz ścian, a dzięki różnorodności modeli każdy klient może znaleźć produkt odpowiadający jego estetycznym oczekiwaniom.

Trwałe bazy, głowice, pilastry i portale Creativa

Wszystkie pilastry, portale, głowice oraz bazy Creativa wykonane są z bardzo wytrzymałych, odpornych na wilgoć i uderzenia materiałów, dzięki czemu zachowują idealny wygląd przez długi czas. Dodatkowo łatwość ich montażu pozwala na szybką zmianę stylizacji wnętrza, nadając mu niezwykle dekoracyjnego charakteru.

Pilastry Creativa do wnętrz

Pilastry Creativa to sztukateria niezwykle dekoracyjna i typowa dla wnętrz w stylu dworskim, antycznym, czy pałacowym. Dzięki wysokiej jakości wykonania pilastrów Creativa oraz wytrzymałym materiałom są to dekory, które z powodzeniem można zastosować w każdym pomieszczeniu. Ponadto pilastry do wnętrz Creativa są gotowe do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników, co umożliwia łatwe wkomponowanie ich w każdą kolorystykę aranżacji.