Listwy przypodłogowe polistyrenowe Intenpro

Przypodłogowe listwy polistyrenowe Intenpro

Listwy przypodłogowe polistyrenowe Intenpro to doskonały wybór do wykończenia niejednego pomieszczenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu wytrzymałych materiałów podczas ich produkcji są sztukaterią, która z łatwością spełni wszystkie oczekiwania.

Białe listwy przypodłogowe Intenpro

Białe listwy przypodłogowe Intenpro to produkty gotowe do montażu. Jest to świetna propozycja dla osób pragnących perfekcyjnego wykończenia styku ścian i podłogi. Biały kolor listew przypodłogowych Intnepro jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem wkomponuje się w aranżacje o różnorodnych stylach, tym bardziej dzięki bogatej ofercie modeli zarówno o klasycznym designie, jak i tym bardziej nowoczesnym.

Polistyrenowe listwy przypodłogowe Itenpro do każdego wnętrza

Polistyrenowe listwy przypodłogowe Intenpro to produkty stworzone z wytrzymałego materiału, odpornego na wodę, wilgoć, grzyby oraz pleśnie. Ponadto są one dodatkowo zabezpieczone, dzięki czemu niestraszne im uszkodzenia mechaniczne. Dużym atutem polistyrenowych listew przypodłogowych Intenpro jest również ich przemyślany profil. W większości modeli bez trudu można ukryć okablowanie w postaci przewodów elektrycznych, czy antenowych, tworząc we wnętrzu perfekcyjne wykończenie.