kleje i akcesoria

Kleje i akcesoria Intenpro

Listwy Intenpro to produkty stworzone do montażu przy użyciu specjalistycznych klejów i akcesoriów marki Interpro, eliminując konieczność stosowania śrub czy wkrętów. W ten sposób bez problemu można zamontować sztukaterię, która za sprawą profesjonalnych akcesoriów montażowych będzie trzymała się przez wiele lat!

Kleje do montażu listew Intenpro

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór klejów odpowiednich zarówno do listew Intenpro przypodłogowych, jak i ściennych, niezależnie od tego, czy są one wykonane z kredy czy polistyrenu. Produkty te słyną z doskonałej przyczepności, trwałości oraz szybkiego czasu schnięcia. Co więcej, kleje Intenpro nie mają negatywnego wpływu na materiały użyte do produkcji listew kredowych i polistyrenowych, zapewniając zachowanie ich wysokiej jakości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Montaż listew Intenpro

Montaż listew Intenpro jest łatwy i szybki, dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów. Należy jednak pamiętać, że jest to sztukateria cechująca się wysoką gęstością, a co za tym idzie większą wagą aniżeli inne dostępne w naszym sklepie produkty. Dlatego zaleca się montaż sztukaterii w minimum dwie osoby oraz zastosowanie klejów Intenpro.