kleje i akcesoria

Kleje i akcesoria Intenpro

Listwy Intenpro to produkty przygotowane do montażu za pomocą specjalnych klejów i akcesoriów. Do przymocowania listew Intenpro nie wykorzystuje się żadnych śrub, czy wkrętów, ale specjalistyczny klej montażowy, dzięki któremu sztukateria bezproblemowo przyklei się do ściany.

Kleje do montażu listew Intenpro

W naszym sklepie znajdziesz kleje do montażu listew przypodłogowych i ściennych Intenpro zarówno kredowych, jak i polistyrenowych. Są to produkty wyróżniające się wysoką przyczepnością i trwałością oraz szybkim schnięciem. Ponadto kleje Intenpro nie wpływają negatywnie na materiał, z którego zostały stworzone listwy kredowe i polistyrenowe, dzięki czemu zachowana jest ich wysoka jakość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Montaż listew Intenpro

Montaż listew Intenpro jest łatwy i szybki, dzięki zastosowaniu dedykowanych klejów. Należy jednak pamiętać, że jest to sztukateria cechująca się wysoką gęstością, a co za tym idzie większą wagą aniżeli inne dostępne w naszym sklepie produkty. Dlatego zaleca się montaż sztukaterii w minimum dwie osoby oraz zastosowanie klejów Intenpro.