Listwy gzymsowe i oświetleniowe

Listwy gzymsowe i oświetleniowe Europlast

Gzyms tylko na pozór jest mało istotnym elementem wykończenia wnętrza. Łączenie ścian i sufitu to punkt, który wyjątkowo często przyciąga wzrok, zwłaszcza jeśli sufit jest wykończony na odpowiednio wysokim poziomie. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym wykończeniem gzymsu, chętnie polecamy listwy gzymsowe Europlast.

Listwy Europlast - elegancja połączona z funkcjonalizmem

Czy można stworzyć listwę gzymsową, która nie tylko będzie się odpowiednio prezentować, ale też doskonale zakryje aranżacyjne braki? Tak, o ile mówimy o projektach marki Europlast.

Łączą one w sobie klasyczne piękno środkowej części listwy z wyrazistym i praktycznym kształtem elementów zewnętrznych. Centralna część listew Europlast ma najczęściej opływowy kształt, który łagodzi surowy wyraz łączenia pomiędzy ścianą a sufitem. Z kolei (często bogato zdobione) krawędzie listwy są na tyle szerokie, że doskonale kryją wszelkie niedoskonałości konstrukcyjne ścian, sufitu i ich aranżacji. W niektórych rozwiązaniach oferowanych przez markę Europlast krawędzie są dodatkowo przyozdobione specjalnymi wycięciami, które jeszcze bardziej podkreślają niesamowitą aranżację produktu.

Listwy gzymsowe Europlast - wytrzymałość i staranne wykonanie

Dlaczego listwy Europlast należą do najbardziej wytrzymałych rozwiązań tego typu?

Przede wszystkim ze względu na materiał, z którego zostały one wykonane. Jak na profesjonalne listwy gzymsowe przystało, wyprodukowano je z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Charakteryzuje się ono wysoką odpornością na uderzenia i działanie wilgoci. Dzięki gładkiej powierzchni listwy brud i kurz nie przywierają do niej tak łatwo, co znacznie upraszcza i przyspiesza proces czyszczenia.

Listwy oświetleniowe Europlast - wyjątkowa odmiana listew gzymsowych

Alternatywą dla tradycyjnych listew gzymsowych Europlast, są listwy oświetleniowe tej marki.

W połączeniu z gustownym oświetleniem wnętrza, tworzą one niebagatelną i stylową całość. Ich zdobiony kształt znacznie poprawia właściwości optyczne gzymsu, idealnie komponując się z emitowanym przez LED-y strumieniem światła. Listwy oświetleniowe Europlast sprawdzą się zwłaszcza w nowoczesnych pomieszczeniach, których właściciele kochają doskonale rozświetlone wnętrza i doceniają aranżacyjne właściwości światła.

Podsumowując, oferta firmy Europlast nie ogranicza się wyłącznie do listew gzymsowych. W naszym sklepie można również znaleźć szeroką gamę listew oświetleniowych tego producenta. Obydwa rodzaje produktów polecamy tym Klientom, którym zależy na niebagatelnej aranżacji pomieszczenia.

Listwy gzymsowe Europlast do salonu

Listwy gzymsowe Europlast do salonu pozwolą modnie i z klasą urządzić nieruchomość. Dekoracyjne Europlast listwy gzymsowe idealnie komponują się praktycznie z każdą aranżacją i będą pasowały nie tylko do salonu, ale także do innych pomieszczeń. Ozdobne listwy sufitowe Europlast do salonu można dopasować do charakteru danego pomieszczenia oraz do swoich indywidualnych potrzeb. Warto także zaznaczyć, że dekoracyjne listwy gzymsowe Europlast do salonu to najmodniejszy dodatek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ozdobne listwy gzymsowe Europlast będą pasowały idealnie także do mniejszych pomieszczeń, więc bez problemu można odmienić oblicze sypialni, czy jadalni.