Narożniki

Narożniki Europlast

Narożniki wykończeniowe, znane również jako listwy narożne lub narożniki ochronne, to elementy stosowane w budownictwie i wykończeniach wnętrz w celu zabezpieczenia i estetycznego wykończenia naroży ścian, krawędzi mebli, okładzin ceramicznych i innych powierzchni. Są to detale, dodające niezwykle efektownej trójwymiarowości każdej ścianie, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza majestatycznego wykończenia.

Głównym celem narożników Europlast jest ochrona narażonych na uszkodzenia miejsc, które są szczególnie podatne na uderzenia, obtarcia lub uszkodzenia mechaniczne. Montowane są one na narożach, które narażone są na intensywne użytkowanie, takie jak na przykład korytarze.

Narożniki dekoracyjne do ram

Wykorzystanie we wnętrzu sztukaterii, jaką są narożniki Europlast umożliwia przyozdobienie każdej ściany w efektowne, pełne elegancji ramy, za sprawą połączenia ich z odpowiadającym im listwom ściennym Europlast. Stworzone z narożników kompozycje sztukateryjne będą doskonałym obramowaniem dla obrazów, luster oraz tapet. Wszystko zależy wyłącznie od kreatywności i pomysłu aranżacyjnego projektanta.

Narożniki Europlast do każdego wnętrza

Narożniki, jako sztukateria do ramek to ozdobne elementy stosowane w ramach obrazów, luster, fotografii i innych dzieł sztuki. Mają na celu podkreślenie i ozdobienie ramy.

W tej kategorii naszego sklepu oferujemy wysokiej jakości narożniki znanej i cenionej na rynku sztukateryjnym marki Europlast. Są to elementy dekoracyjne, które spełnią oczekiwania nawet największych wielbicieli sztukateryjnych wykończeń. Narożniki Europlast to wysokiej jakości produkty, gwarantujące perfekcyjne wykonanie najmniejszych detali. Ich wytrzymałość oraz odporność na wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne pozwala na zastosowanie tego rodzaju dekoracji w każdym wnętrzu niezależnie od jego przeznaczenia.

Narożniki Europlast to oferta pełna różnorodnych modeli zarówno o prostej, minimalistycznej formie, jak i wyrafinowanym, finezyjnym wzornictwie, co pozwala na odnalezienie produktu dopasowanego do indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów.