Montaż listew przypodłogowych nie jest skomplikowaną czynnością, szczególnie w przypadku wyboru odpowiedniej jakości modeli uznanych producentów. Warte uwagi są również akcesoria montażowe oraz moment montażu listew przypodłogowych.

Kiedy montować białe listwy przypodłogowe gotowe do montażu?

Białe listwy przypodłogowe to produkty gotowe do montażu, tak samo, jak modele malowane lub lakierowane na kolor inox bądź aluminium. Dzięki gotowości do montażu białe listwy przypodłogowe ich montaż może odbyć się na samym końcu remontu, tj. po położeniu podłogi i pomalowaniu ścian. Białe listwy przypodłogowe dostępne w naszym sklepie montuje się za pomocą klejów montażowych, dlatego istotne jest, aby powierzchnia, do której będą one klejone, była całkowicie sucha.

Kiedy montować listwy przypodłogowe gotowe do malowania?

Listwy przypodłogowe gotowe do malowania to produkty, których montaż najczęściej odbywa się przed pomalowaniem ścian, natomiast po zamontowaniu podłogi. Jest to najpraktyczniejsza metoda montażu, gdyż w większości przypadków nasi klienci decydują się na pomalowanie listew przypodłogowych w tym samym kolorze co ściany. Montaż tego rodzaju listew przypodłogowych przed malowaniem całego wnętrza znacznie ułatwia pracę i przyśpiesza wykończenie pomieszczenia.

Jeśli natomiast listwy przypodłogowe gotowe do malowania będą w kontrastującej do koloru ściany barwie, zaleca się najpierw montaż listew, następnie malowanie ścian i ostateczne nadanie wybranej przez siebie barwy listwom przypodłogowym.

Listwy przypodłogowe skojarzone z artykułem

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359B

Czarna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359B

Biała listwa przypodłogowa LPC-06M Creativa

Biała listwa przypodłogowa LPC-06M Creativa

Listwa przypodłogowa SX138 Orac Decor

Listwa przypodłogowa gotowa do malowania SX138 Orac Decor