Wykańczając wnętrze swojego domu lub pomieszczenia, należy pamiętać o szczegółach, które mają ogromny wpływ na efekt końcowy. Listwy wykończeniowe są nie tylko, jak sama nazwa wskazuje, elementem wykańczającym aranżacji wnętrz, ale także ozdobną dekoracją, która może dopełnić wystrój i uwydatnić jego styl.

Wykończeniowe listwy sufitowe i przypodłogowe

Listwy wykończenioweNasze wnętrze, niezależnie od tego, czy urządzone jest w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym, bez listew może wyglądać surowo. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiednie, wysokojakościowe i eleganckie listwy przypodłogowe lub listwy sufitowe, które wykończą i nadadzą wyrazistości każdej aranżacji wnętrz.

Niezbędne listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są odpowiedzialne za ukrywanie szczeliny dylatacyjnej, gdy na naszej podłodze znajdują się panele lub parkiet. Ponadto listwy przypodłogowe, to doskonały sposób na pozbycie się nieestetycznie wyglądających kabli. Wybierając przypodłogowe listwy, warto zdecydować się na te, które są nie tylko eleganckie, ale także dobrej jakości, gdyż są to elementy, mające służyć przez wiele lat.

Dekoracyjne listwy sufitowe

Sufitowe listwy także spełniają bardzo ważną funkcję. Dla miłośników sztukaterii listwy sufitowe są obowiązkowym elementem, który urozmaica wnętrze, zwłaszcza gdy są to listwy ozdobne, wypełnione pięknymi wzorami.

Aby Twoje wnętrze wyglądało niczym pomieszczenia z królewskiego pałacu, wystarczy wybrać idealne listwy wykończeniowe, które podkreślą styl i aranżację pokoju, salonu, czy nawet przedpokoju.

Eleganckie, ozdobne listwy wykończeniowe są stworzone dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną urozmaicić wystrój swojego domu o piękne wzory, nietypowe szczegóły umieszczone na białych listwach. Klasyczne, gładkie listwy, to dobre rozwiązanie dla osób, pragnących uzyskać efekt przejrzystego, klasycznego pomieszczenia, bez zbędnych urozmaiceń.