Creativa - sztukateria

Zdobna sztukateria Creativa do każdego wnętrza

Sztukateria to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowej aranżacji w eleganckim stylu w każdym wnętrzu. Przepiękne zdobienia, kwiatowe ornamenty lub inne wzory znajdujące się na sztukaterii mogą przełamać przykładowo nowoczesny minimalizm.

Zdobna sztukateria Creativa to produkty z wyjątkowymi ornamentami o różnych formach. W ofercie sztukaterii marki Creativa znajdują się zdobione listwy, narożniki, pilastry, czy rozety. W zależności od upodobań producent zapewnia szeroki wybór asortymentu, dlatego każdy może znaleźć sztukaterię odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Sztukateria w każdym stylu

Sztukateria CreativaSztukateria Creativa dzięki przygotowaniu do pomalowania może dopasować się do każdej aranżacji kolorystycznej wnętrza, gdzie będzie stanowić trójwymiarową ozdobę wtapiającą się w kolor ściany, albo przeciwnie stanie się wyraźnym akcentem dekoracyjnym w kontrastowej barwie.

Sztukateria Creativa daje wiele możliwości dotyczącej jej wykorzystania. Może służyć jako ozdoba ścian oraz sufitu w postaci pojedynczych elementów sztukateryjne lub piękne, przemyślane kompozycje pełne przepychu, jak i elegancji.

Sztukateria Creativa w Twoim wnętrzu

Sztukateria marki Creativa doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Świetnie prezentuje się w jadalni, salonie, czy sypialni. Dodatkowo dzięki swojej wytrzymałości na wilgoć może być również wykorzystana w kuchni czy w łazience, jako element ozdobny i wykończeniowy, wystarczy wykorzystać do jej montażu specjalne wodoodporne kleje do sztukaterii, a także pokryć farbą przeznaczoną do tego rodzaju pomieszczeń.