• -8%

Szyna ZS-150 Creativa aluminiowa 150 cm

75,69 zł 69,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69.64 zł

Opis produktu

Szyna ZS-150 Creativa aluminiowa 150 cm to system do zawieszania średnio-ciężkich tkanin. Jest to produkt łatwy w montażu do sufitu. Odporne na promieniowanie UV wciskane suwaki. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Wykończenie ZS-150 Creativa to lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru.

Skład ZS-150 Creativa:

 • szyna pojedyncza długości 150cm
 • uchwyt mocujący szynę karnisza (3 szt)
 • zaślepka uchwytu (3 szt)
 • zaślepka szyny (2 szt)
 • agrafka do firany/zasłony (19 szt)
 • kołek mocujący z wkrętem (3 szt)

WYTRZYMAŁOŚĆ DO 10 kg na 1 mb

Wymiary profilu szyny:

 • szerokość: 20 mm
 • wysokość: 14 mm

Uwaga jeśli zamiast agrafek chcą Państwo żabki prosimy o dopisanie tego w uwagach.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.4
 • Długość (cm)
  150
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  ZS-150
 • Materiał
  aluminium

Informacje o produkcie

Creativa ZS-150 szyna aluminiowa

Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 jest wykonana z wysokiej klasy wytrzymałego aluminium. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 doskonale sprawdza się jako materiał, który służy do wieszania tkanin, które są lekkie, bądź też średnio-ciężkie. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 jest w związku z tym niezbędnym wyposażeniem pomieszczeń, w których jednym z elementów wystroju mają stać się firany, bądź zasłony.

Dyskretna szyna aluminiowa Creativa ZS-150 jest bardzo prosta w codziennym użytkowaniu, a przesuwanie tkanin nie wymaga żadnego wysiłku. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 wpływa korzystnie na wnętrze, sprawiając, że staje się ono bardziej eleganckie, a zarazem można je lepiej dostosować do swojej wygody i własnych oczekiwań. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 jest także niezwykle praktycznym elementem wystroju. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i może wytrzymać obciążenie do dziesięciu kilogramów na metr.

Dekoracyjna szyna aluminiowa Creativa ZS-150

Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 może być również traktowana jako niezwykle dekoracyjny element wystroju wnętrza, w którym zostanie założona. Warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki została wyprofilowana, a także na to, że zajmuje minimum miejsca.

Ze względu na swoją długość stu pięćdziesięciu centymetrów szyna aluminiowa Creativa ZS-150 pasuje do większości pomieszczeń. Po powieszeniu zasłon lub firan staje się praktycznie niezauważalna, idealnie eksponując zawieszony materiał. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 może znaleźć zastosowanie w pomieszczeniu, które jest zaaranżowane w dowolnym stylu. Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 doskonale sprawdzi się więc zarówno w nowocześnie urządzonym wnętrzu, jak i też w pokojach wykończonych w sposób klasyczny.

Creativa ZS-150 i jej funkcjonalność

Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 pomimo tego, że nie jest przedmiotem, który rzuca się w oczy, po zdjęciu firan lub zasłon staje się elementem, który pozytywnie wpływa na to, jak można postrzegać dane pomieszczenie pod względem wizualnym.

Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 jest także niezwykle funkcjonalna, a dzięki niej pomieszczenie nabiera charakteru, a aranżacja przestrzeni cechuje się harmonią. Niezależnie więc jakiego rodzaju elementy wystroju wnętrz znajdą się w danej przestrzeni, dzięki szynie aluminiowej Creativa ZS-150 uda się wszystko ze sobą idealnie połączyć. Ze względu na to, w jakim kolorze jest dostępna szyna aluminiowa Creativa ZS-150, jej obecność sprawia, że pomieszczenie staje się optycznie większe.

Elegancka i wytrzymała szyna aluminiowa Creativa ZS-150

Szyna aluminiowa Creativa ZS-150 to produkt, który będzie służyć przez wiele lat. Warto podkreślić, że wciskane suwaki są niezwykle wytrzymałe, a przy tym pozostają odporne na działanie promieniowania UV. Zatem niezależnie od tego, czy szynę aluminiową montuje się po stronie bardziej, czy mniej nasłonecznionej w danym wnętrzu, z biegiem lat nie zmieni ona swojego wyglądu – zachwyca więc swoją elegancją i prostotą każdego dnia. Niewątpliwym atutem tej konstrukcji jest to, że szynę aluminiową Creativa ZS-150 można bardzo szybko i bez problemu zamontować samodzielnie. Suwaki płynnie przemieszczają się po szynach, które zostały wykończone warstwą opatentowanego smaru, a także lakierem proszkowym. Szyna aluminiowa Creativa jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Wybór artykułów do montażu Creativa

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: