• -8%

Szyna ZD-150 Creativa aluminowa 150 cm

87,72 zł 80,70 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Szyna ZD-150 Creativa aluminiowa 150 cm to system do zawieszania średnio-ciężkich tkanin. Jest to produkt łatwy w montażu do sufitu. Odporne na promieniowanie UV wciskane suwaki. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Wykończenie ZD-150 Creativa to lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru.

Skład ZD-150 Creativa:

  • szyna pojedyncza długości 150cm
  • uchwyt mocujący szynę karnisza (3 szt)
  • zaślepka uchwytu (3 szt)
  • zaślepka szyny (2 szt)
  • agrafka do firany/zasłony (19 szt)
  • kołek mocujący z wkrętem (3 szt)

WYTRZYMAŁOŚĆ DO 10 kg na 1 mb

Wymiary profilu szyny:

  • szerokość: 20 mm
  • wysokość: 14 mm

Uwaga jeśli zamiast agrafek chcą Państwo żabki prosimy o dopisanie tego w uwagach.

Informacje o produkcie

ZD-150 Creativa szyna aluminiowa

Pojedyncza szyna aluminiowa ZD-150 Creativa to doskonała propozycja dla osób, które niezwykle cenią połączenie bardzo dużej trwałości, funkcjonalności, jak i również korzystnej ceny. Jest to model, który pochodzi od cenionej na rynku marki. Został on cały stworzony z właściwych materiałów, co powoduje wysoką trwałość, a także odporność na wgniecenia. Dostępne w naszym sklepie szyna aluminiowa Creativa ZD-150 świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy posiadamy firan i zasłon.

Pojedyncza szyna aluminiowa o świetnych parametrach

Prezentowana pojedyncza szyna karniszowa ZD-150 Creativa cechuje się perfekcyjnymi parametrami. Produkt Creativa ZD-150 bez problemów będzie się sprawdzać przez długi czas. Pojedyncza szyna karniszowa, jaką jest Creativa ZD-150 jest bardzo odporna na duże obciążenia. Bez problemu można więc zawiesić dzięki niej niejedne ciężkie zasłony. Przedstawiana szyna aluminiowa ZD-150 Creativa jest również odporna na wilgoć, a także promieniowanie UV. Co sprawia, że można ją z powodzeniem zamontować w każdym pomieszczeniu.

Creativa ZD-150

Szyna aluminiowa do zawieszenia firanek oraz zasłon Creativa ZD-150 to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. W ramach zestawu znajdują się nie tylko szyna karniszowa, ale również agrafki, które możemy zamienić na żabki po wcześniejszej deklaracji.

Estetyczna w swoim wykonaniu szyna aluminiowa

Pojedyncza szyna aluminiowa ZD-150 Creativa zachwyca doskonałym wykonaniem najmniejszych detali. Jest to produkt o minimalistycznej formie, który fenomenalnie pasuje do modernistycznych aranżacji. Ogromną zaletą jest fakt, że szyna karniszowa Creativa ZD-150 została pokryta wysokiej jakości lakierem proszkowym, i warstwą opatentowanego smaru.

W przypadku zaistnienia pytań

W przypadku pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy dla Państwa! Dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy związane z branżą sztukateryjną i dekoracyjno-wykończeniową odpowiemy na pytania dotyczące wyboru oraz montażu oferowanych w naszym sklepie produktów. Jako profesjonaliści gwarantujemy najwyższej jakości pomoc w wyborze produktu spełniającego wszelkie oczekiwania jakościowe oraz cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: