• -8%

Szyna podwójna ZD2-150 Creativa aluminowa 150 cm

156,67 zł 144,14 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Szyna podwójna ZD2-150 Creativa aluminiowa 150 cm - profesjonalny i funkcjonalny system do zawieszania średnio-ciężkich tkanin. Szybki montaż do sufitu. Wytrzymałe wciskane suwaki - odporne na promieniowanie UV. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Wykończenie szyn: lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru. W skład zestawu wchodzą:

  • 2 szt szyn długości 150 cm
  • 3 szt uchwyt mocujący szynę karnisza
  • 6 szt zaślepka uchwytu
  • 4 szt zaślepka szyny
  • 38 szt agrafka do firany | zasłony
  • 3 szt kołek mocujący z wkrętem

WYTRZYMAŁOŚĆ DO 10 kg na 1 mb

Wymiary profilu szyny:
szerokość: 20 mm
wysokość: 14 mm

Uwaga jeśli zamiast agrafek chcą Państwo żabki prosimy o dopisanie tego w uwagach.

Informacje o produkcie

Pofesjonalny i funkcjonalny system do zawieszania średnio-ciężkich tkanin. Szybki montaż do sufitu. Wytrzymałe wciskane suwaki - odporne na promieniowanie UV. Maksymalne obciążenie 10 kg/m. Wykończenie szyn: lakier proszkowy z nałożoną warstwą opatentowanego smaru.

Wybór artykułów do montażu Creativa

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.ZD2-150 Creativa szyna aluminiowa

Podwójna szyna aluminiowa D2-150 Creativa to idealna propozycja dla tych, którzy niezwykle cenią połączenie wysokiej wytrzymałości, praktyczności, a także korzystnej ceny. Jest to model, pochodzący od cenionego w branży producenta. Został on w całości wykonany z właściwych tworzyw, co przekłada się na niezwykłą trwałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dostępna szyna aluminiowa Creativa ZD2-150 rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku chęci udekorowania wnętrza o firany oraz zasłony.

Szyna aluminiowa o świetnych parametrach

Opisywana podwójna szyna karniszowa Creativa ZD2-150 cechuje się perfekcyjnymi parametrami. Model Creativa ZD2-150 bez problemów będzie się sprawdzać długie lata. Podwójna szyna aluminiowa, jaką jest Creativa ZD2-150 jest bardzo wytrzymała na duże obciążenia. Bez większych problemów można zatem zawiesić z ich pomocą zasłony z ciężkich materiałów. Przedstawiana szyna karniszowa Creativa ZD2-150 jest również odporna na promieniowanie UV i wilgoć. Dlatego można ją z powodzeniem wykorzystać w niejednym pomieszczeniu.

Podwójna szyna aluminiowa Creativa ZD2-150

Szyna karniszowa do zawieszenia firanek oraz zasłon Creativa ZD2-150 to model, świetnie sprawdzający się w każdym pomieszczeniu. W skład zestawu znajdują się nie tylko sama szyna, ale także agrafki, które bez problemu możemy zamienić na żabki po wcześniejszej informacji.

Estetycznie wykończona szyna karniszowa

Podwójna szyna aluminiowa ZD2-150 Creativa zachwyca estetycznym wykonaniem nawet najmniejszych detali. Jest to model o niewielkich rozmiarach, który fenomenalnie pasuje do wielkomiejskich aranżacji. Ogromnym atutem jest fakt, że szyna karniszowa Creativa ZD2-150 jest pokryta wysokiej jakości lakierem proszkowym, a także warstwą opatentowanego smaru.

W razie pytań

W razie zaistnienia się wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego z naszymi pracownikami. Jesteśmy dla Państwa! Dzięki doświadczeniu oraz wszechstronnej wiedzy dotyczące branży sztukateryjnej udzielimy odpowiedzi na pytania związane z wyborem i montażem oferowanych przez nas produktów. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższej jakości pomoc w wyborze produktu spełniającego wszystkie oczekiwania jakościowe i cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: