• -8%

1.53.101 Listwa przypodłogowa

149,21 zł 137,27 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 137.27 zł

Opis produktu

Listwy przypodłogowe Europlast 1.53.101 nie tylko dodają elegancji, ale także pełnią istotną rolę w układzie wnętrza. Służą one głównie do przykrycia połączenia między podłogą a ścianą, eliminując przy tym nieestetyczne szczeliny i zabezpieczając dolne partie ścian przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Ta dekoracyjna listwa ukrywa także kable, przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne, nadając pomieszczeniom wykończenie, które harmonizuje zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami.

Uwaga! Każda listwa Flex ma swój indywidualny promień gięcia dlatego w celu dobrania odpowiedniej listwy prosimy o zapytanie mailowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  2.6
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.101

Listwy przypodłogowe Europlast 1.53.101 stanowią wyjątkowo elegancki element wykończenia podłóg, który nadaje charakteru każdej przestrzeni aranżacyjnej. Wszystkie listwy tego modelu są nie tylko wytrzymałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia, ale także lekkie w montażu. Co więcej, posiadają specjalną powierzchnię, która umożliwia ich malowanie farbą wodną na dowolny kolor, co sprawia, że idealnie komponują się zarówno ze ścianami, jak i podłogą, niezależnie od ich barwy czy rodzaju.

Europlast 1.53.101

Szczególnie istotne jest to, że listwa podłogowa Europlast 1.53.101 nie tylko kryje kable, przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne, ale także zapewnia estetyczne wykończenie styku między ścianą a podłogą, eliminując tym samym niepożądane nierówności czy nieestetyczne niedoskonałości.

Nasze wykończeniowe listwy przypodłogowe Europlast 1.53.101, dostępne w ofercie na stronie www.maszwnetrze.pl, są skierowane do osób ceniących solidność oraz estetykę. Wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, są odporne na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne, gwarantując długotrwałą satysfakcję z użytkowania.

Listwy ozdobne Europlast 1.53.101 – nieskomplikowany montaż

Wykończeniowe listwy przypodłogowe marki Europlast 1.53.101, oferowane na naszej stronie www.maszwnetrze.pl, nie tylko doskonale wykończą każde pomieszczenie, ale również są łatwe w montażu. W celu zamocowania listew zalecamy skorzystanie z wysokiej jakości klejów dostępnych w naszej ofercie. Nasze listwy można montować przy użyciu kleju do montażu Europlast by Cezar C300 oraz kleju do łączeń Europlast by Cezar C310.

Klej do montażu Europlast by Cezar C300 zapewnia trwałe i stabilne połączenie listwy z podłożem, co gwarantuje bezpieczne i trwałe mocowanie. Natomiast klej do łączeń Europlast by Cezar C310 jest niezastąpiony przy łączeniu ze sobą poszczególnych elementów listew, umożliwiając solidne połączenie bez widocznych szczelin czy niedoskonałości.

Fachowa pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

Zachęcamy do przekształcenia swoich wnętrz dzięki naszym wysokiej jakości wykończeniowym listwom przypodłogowym, które nie tylko spełnią oczekiwania pod względem funkcjonalności, lecz także dodadzą elegancji i harmonii każdemu pomieszczeniu. Wybierając nasze listwy przypodłogowe oraz odpowiednie kleje, mają Państwo pewność solidności i trwałości montażu, co przekłada się na długotrwałą satysfakcję z efektów swojej aranżacji wnętrz.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: