Obniżka! 1.52.302 Narożnik Zobacz większe

1.52.302 Narożnik

Wyjątkowa okazja!

1.52.302

Nowy produkt

Europlast 1.52.302 to narożnik o wyjątkowo przyjemnym dla oka kształcie, który doda każdemu wnętrzu niebywałej elegancji i wspaniałego stylu. Narożnik został zaprojektowany z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia mu wyjątkową funkcjonalność i oryginalność. Elegancki narożnik Europlast 1.52.302 tworzy bardzo łatwą w montażu dekorację wnętrza, a do tego jest lekki i trwały oraz odporny na uszkodzenia.

Więcej szczegółów

55,10 zł brutto/szt.

-8%

59,89 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Materiał Poliuretan
Właściwości Odporne na wilgoć i uderzenia

Więcej informacji

Narożnik 1.52.302 Europlast

Podczas remontu ważną, często pomijaną kwestią, jest odpowiednie wykończenie. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl oferujemy Państwu narożniki do listew Europlast, na przykład produkt 1.52.302, które pozwolą w sposób harmonijny, niedrażniący dla oka zakryć mankamenty powstałe podczas odnowy mieszkania. Efekt elegancji i ekskluzywnego stylu gwarantowany!

Narożniki do listew, także wspomniany 1.52.302 z linii Europlast, to niepozorne detale, których brak mógłby pozbawić estetyki każde z remontowanych pomieszczeń. Jednak instalacja dekoracyjnych narożników Europlast to jednakowo dodanie pięknego detalu, który określi charakter aranżacji, ale także pełna funkcjonalność produktu. Narożniki 1.52.302 Europlast bowiem maskują wspomniane wyżej niedociągnięcia takie jak łączenia listew wykończeniowych lub też ich zakończenia przy futrynach. Dzięki zainstalowaniu tego typu produktu uzyskają Państwo efekt szlifu w pełni zharmonizowanego z dbałością o najdrobniejsze, jednak wiele znaczące, szczegóły.

Wielofunkcyjność narożników Europlast 1.52.302

Sytuacje, w których do domu zapraszani są goście o wygórowanych oczekiwaniach dotyczących stylizacji mieszkania, są dla domowników niezwykle stresujące. Z narożnikami do listew Europlast 1.52.302 nie muszą Państwo martwić się o krzywe spojrzenia, ponieważ montaż naszych narożników dekoracyjnych przyciągnie wzrok, a zaproszeni wpadną w podziw. Jeszcze bardziej budujące i użyteczne jest to, iż ozdobne narożniki Europlast 1.52.302 są nie tylko nadzwyczajną dekoracją, ale także odgrywają istotną rolę funkcjonalną, a dzięki nim pozbędą się Państwo detali zaburzających ostateczny wygląd poszczególnego pokoju.

Ogromnym ułatwieniem dla naszych Klientów jest to, iż uniwersalne wzornictwo pozwala na montaż narożników do listew Europlast, także modelu 1.52.302 w dowolnej stylizacji wnętrza! Mają więc Państwo wybór, czy udekorują komfortową i elegancką sypialnię, czy nowoczesny i ekskluzywny salon.

Produkcja na najwyższym poziomie

Producenci dekoracyjnych narożników Europlast 1.52.302 dbają, by produkt wyjściowy spełniał wszelkie wymogi, jeśli chodzi o trwałość, jak i właściwości. Dlatego też stosują oni właściwie dostosowane materiały produkcyjne oraz technologię wysokiej jakości. Co więcej, nie można zapomnieć o dodatkowym zabezpieczeniu gotowych produktów z linii Europlast specjalnymi powłokami ochronnymi.

Czym są owe powłoki zabezpieczające? Dzięki ich zastosowaniu mają Państwo gwarancję trwałości i niezniszczalności narożników do listew Europlast 1.52.302 przez długie lata. Warstwy te wzmacniają odporność produktu na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest to więc ogromne ułatwienie, w przypadku niechcianego uderzenia w narożnik podczas jego montowania lub też, gdy chcą Państwo wyczyścić element dekoracyjny w celu odzyskania jego perfekcyjnego wyglądu.

Europlast 1.52.302 – dziecinnie prosty montaż

Naszym Klientom proponujemy dostępne na www.maszwnetrze,pl kleje do montażu Europlast by Cezar C300 oraz Europlast by Cezar C310 do łączeń oraz inne pomocne akcesoria, które uproszczą instalację narożników do listew Europlast 1.52.302, co pozwoli na samodzielny ich montaż oraz zaoszczędzenie czasu, jak i pieniędzy. Zrób to sam!

Błyskawiczna porada od naszego sklepu

Nasza firma jest nauczona doświadczeniem, iż remont mieszkania często związany jest z wieloma pytaniami i innymi tego typu problemami. Jeśli chcą więc Państwo uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na wszelkiego typu zagadnienia dotyczące zarówno wyboru odpowiedniego produktu, na przykład ozdobnego narożnika do listew Europlast 1.52.302 i innych produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, a także akcesoriów potrzebnych do ich instalacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza wiedza i umiejętności zdobyte podczas bytności na rynku umożliwiają i pomagają nam w rozwianiu każdej Państwa wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane