• -7%

Klej NMC Adefix black

26,13 zł 24,30 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24.30 zł

Opis produktu

Profesjonalny klej montażowy czarny NMC Adefix black 310 ml przeznaczony do wszystkich listew wewnętrznych producenta sztukaterii NMC. Klej montażowy nakłada się po całej długości listwy (nie punktowo). Klej montażowy NMC Adefix black wykorzystuje się również do szpachlowania i robienia łączeń. Klej charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością początkową, drobniejszym ziarnem oraz bielszym odcieniem. Zużycie 8-9 mb podwójnego klejenia.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Informacje o produkcie

Kleje montażowe - NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS,  Adefix  black

Sztukateria dekoracyjna, którą oferujemy Państwu w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl to prosty i szybki sposób na diametralną lub też drobną, ale widoczną zmianę w aranżacji wnętrza. Poprzez instalację ozdobnych listew, narożników, pilastrów i innych produktów z linii NMC dodadzą Państwo każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru. Zakup w naszym sklepie detali w postaci sztukaterii NMC spowoduje, że w każdym miejscu, w którym zostaną zamontowane zapanuje harmonia, ład i porządek. Bez względu na charakter stylizacji, uniwersalizm w wyglądzie i wzornictwie produktów sztukateryjnych NMC popuszczenie wodzy fantazji w kwestii aranżacji danego mieszkania jest jak najbardziej w porządku.

Jak wygląda montaż sztukaterii NMC?

Najważniejszą i najbardziej przyjemną informacją dla naszych Klientów jest to, że montaż wszystkich dostępnych na www.maszwnetrze.pl detali dekoracyjnych NMC jest banalnie prosty. Bardzo istotną kwestią jest samo stworzenie projektu, który pozwoli w wyobraźni wykreować efekt pracy. Kolejne zagadnienie to przygotowanie powierzchni, co zagwarantuje odpowiednią przyczepność poszczególnych produktów z linii NMC. Inny rodzaj podłoża wiąże się z innym sposobem przygotowania powierzchni, na której zostanie przymocowany detal ozdobny NMC. Jednak bez obaw! Niezależnie od przestrzeni, na której ma się znaleźć sztukateria NMC, montaż jest prawie tak samo łatwy i szybki.

Montaż z klejami NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS

Każdy z klejów NMC dostępnych na stronie www.maszwnetrze.pl jest produktem profesjonalnym. Jego użycie zapewni stuprocentowe zadowolenie każdego Klienta.

Klej montażowy NMC Adefix NEW

NMC Adefix NEW to klej montażowy charakteryzujący się nadzwyczaj dobrą przyczepnością początkową, drobniejszym ziarnem oraz bielszym odcieniem. Jest przystosowany do wszystkich elementów sztukateryjnych NMC. Niezwykle ważny jest sposób nakładania kleju montażowego NMC Adefix NEW. Warto zapamiętać, iż robi się to nie punktowo, lecz po całej długości. Poza tym produkt twórcy sztukaterii NMC w postaci kleju NMC Adefix NEW stosowany jest również do szpachlowania, jak i robienia łączeń. Jest to więc produkt wielofunkcyjny, który pomoże Państwu w przymocowaniu dowolnego detalu dekoracyjnego NMC, na przykład listew przypodłogowych lub ściennych.

Klej do łączeń NMC Adefix PLUS

Do przymocowania zdobniczej sztukaterii NMC prócz wspomnianego wcześniej kleju NMC Adefix NEW przydatny będzie także klej NMC Adefix PLUS przystosowany do łączeń przy większych listwach jak na przykład listwy przypodłogowe oraz do łączenia narożników o wysokości albo głębokości większej bądź równej 10 cm. Charakterystycznymi oraz niezwykle pożądanymi cechami montażowego kleju do łączeń NMC Adefix PLUS są oprócz dużej przyczepności początkowej także elastyczność i zdolność do szybkiego twardnienia. Są to walory, które docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy, planujący remont własnych czterech kątów.

Za pomocą wspomnianych artykułów do montażu NMC jak klej montażowy NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS oraz sztukaterii tego samego producenta dostępnych na www.maszwnetrze.pl nie tylko odnowią Państwo istniejące już wystylizowane pomieszczenie, ale nadadzą mu charakteru, stworzą nowy elegancki i ekskluzywny klimat, który sprawi, że przyjemnością dla domowników i każdego z zaproszonych gości będzie przebywanie w zaaranżowanym od nowa pokoju.

Specjalistyczna pomoc w wyborze akcesoriów do montażu sztukaterii NMC

Jako firma, mająca kilkuletnie doświadczenie na rynku, wiemy, że duża część naszych Klientów nie potrafi wybrać odpowiednich przyborów do montażu dekoracji sztukateryjnej NMC, na przykład klejów montażowych NMC Adefix NEW czy też NMC Adefix PLUS do łączeń. Dlatego też zawsze staramy się jak najbardziej wesprzeć i pomóc Państwu w spełnieniu marzenia, jakim jest rearanżacja mieszkania. Chętnie odpowiemy na każde zapytanie oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

7 innych produktów w tej samej kategorii: