Intenpro PC0208 - Listwa przypodłogowa

81,89 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.89 zł

Opis produktu

Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 to sztukateria, która prócz klasycznego wzornictwa wyróżnia się bardzo wysokim ciężarem właściwym i gęstością przekraczającą 2000 kg/m3. Model jest niezwykle wytrzymały oraz pokryty cienką warstwą litego polimeru, zapewniającego wysoką odporność na ścieranie. Listwa przypodłogowa PC0208 Intenpro pomimo wykonania z surowców naturalnych jest mało podatna na uszkodzenia, o czym świadczy udarność mniejsza od ceramiki.

Bardzo twardy materiał waga jednej listwy 2,5 kg

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Materiał
  surowce naturalne z niewielkim dodatkiem substancji wiążących - bardzo twarde
 • Zalecany klej
  Klej Intenpro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Intenpro PC0208

Listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest niezwykłą listwą dekoracyjną, która w łatwy sposób perfekcyjnie wykończy niejedno wnętrze. Jest to sztukateria wyróżniająca się na tle modeli konkurencyjnych marek zarówno pod względem właściwości, jak i możliwości montażu w dowolnym pomieszczeniu.

Dekoracyjna listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest detalem wykończeniowym zachwycającym swoim wzornictwem oraz efektowną formą. Jest ponadczasowa, a jednocześnie niezwykle uniwersalna i stworzona w taki sposób by spełnić stawiane przez naszych klientów oczekiwania.

Kredowa listwa przypodłogowa PC0208

Delikatnie zdobiona listwa przypodłogowa PC0208 Intenpro została wyprodukowana z surowców naturalnych z niewielkim dodatkiem substancji wiążących. Jest więc stworzona w myśl ekologicznego podejścia do aranżowania wnętrz. Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest zatem świetnym pomysłem na perfekcyjne wykończenie styku ścian i podłogi, a dzięki jej prostej, klasycznej formie doskonale wkomponuje się we wnętrza w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu.

Kredowa listwa przypodłogowa PC0208 Intenpro to także niezwykle przemyślana forma profilu, która perfekcyjnie zakryje powstałą przy montażu paneli lub parkietu szczelinę dylatacyjną, a także umożliwi zasłonięcie kabli antenowych, elektrycznych i innych przewodów. Listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest zatem gwarancją doskonałego wykończenia dowolnego wnętrza.

Biorąc pod uwagę specyfikację produktu, prócz właściwych proporcji, czy też przemyślanego wnętrza profilu warto również omówić jego wymiary. Model Intenpro PC0208 jest na tyle długi, że bez większego problemu wykończy pomieszczenia o różnych wymiarach. Długośc dwóch metrów listwy przypodłogowej Intenpro PC0208 umożliwiają zmniejszenie ilości łączeń, ostatecznie dając niezwykle efektowny efekt wizualny. Warto jednak pamiętać, że listwę przypodłogową Intenpro PC0208 można przyciąć do dowolnej długości, samodzielnie dopasowując ją do wymaganych rozmiarów.

Listwa PC0208 Intenpro – wytrzymałość i wysoka jakość

Dekoracyjna kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest bardzo wytrzymałym produktem, który dzięki gęstości przekraczającej 2000 kg/m3 oraz wysokiemu ciężarowi właściwemu odznacza się niebywałą trwałością.

Ponadto listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 pokryta została cienką warstwą litego polimeru. Jest to więc produkt, który bez problemu można zastosować na styku ścian i podłogi niemal w każdym pomieszczeniu. Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PC0208 jest bowiem odporna na wodę i uderzenia mechaniczne, a także została zabezpieczona przed pleśnią i grzybem. Co więcej, dzięki trwałej i gładkiej powierzchni jest wysoce wytrzymała na ścieranie i nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, czy konserwacji.

Montaż kredowej listwy Intenpro PC0208

Wyprodukowanie tak trwałej listwy przypodłogowej przy użyciu kredy, czyli naturalnego surowca, skutkuje znacznie zwiększoną wagą produktu. Każda listwa Intenpro PC0208 waży 2,5 kg, dlatego jej montaż wymaga zastosowania odpowiednich klejów, gwarantujących najwyższej jakości przyczepność. Kleje Intenpro są stworzone z myślą o niewywieraniu wpływu na strukturę kredowej kredowej listwy PC0208, a ponadto zapewniają doskonałą jakość łączenia. Przypominamy, że klej Intenpro do montażu listwy przypodłogowej PC0208 również znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Pomoc przy zakupie listew Intenpro

Jeśli posiadają Państwo pytania lub mają problem z wyborem właściwego dla siebie modelu sztukaterii Intenpro to zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą obsługą. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą informacji dotyczących całej oferty marki Intenpro, a także poszczególnych produktów, w tym listew przypodłogowych. Odpowiemy na pytania związane z montażem, specyfikacją oraz parametrami dostępnych w naszym sklepie internetowym modeli. Z naszą pomocą dobiorą Państwo listwę przypodłogową do swojego wnętrza. Może jest nią właśnie model Intenpro PC0208?

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: