Intenpro PM0610 - Listwa przypodłogowa

145,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 145.53 zł

Opis produktu

Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0610 to model stworzony z naturalnych surowców, cechujący się niezwykle prostą, aczkolwiek nowoczesną formą. Produkt posiada gęstość powyżej 2000 kg/m3, udarność mniejszą niż ceramika oraz wysoki ciężar właściwy. Za sprawą takich właściwości, a także pokryciu cienką warstwą litego polimeru, listwa przypodłogowa Intenpro PM0610 jest wytrzymała, odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Bardzo twardy materiał waga jednej listwy 3,4 kg

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1
 • Materiał
  surowce naturalne z niewielkim dodatkiem substancji wiążących - bardzo twarde
 • Zalecany klej
  Klej Intenpro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0610

Niezwykła jakość wykonania, efektowne a zarazem proste wzornictwo oraz wysoka wytrzymałość sztukaterii, którą jest listwa przypodłogowa Intenpro PM0610 sprawia, że będzie to doskonały detal do szybkiego i jednocześnie efektownego wykończenia każdego wnętrza. Dzięki listwie Intenpro PM0610 styk ścian i podłogi zostanie zatem doskonale udekorowany niezależnie od stylu wnętrza.

Kredowa listwa przypodłogowa PM0610 Intenpro

Listwa kredowa Intenpro PM0610 jest niezwykle prostym, jednakże bardzo efektownym w swoim wzornictwie detalem sztukateryjnym, dzięki czemu świetnie się ona sprawdzi nie tylko w klasycznych stylizacjach, ale również tych nowocześniejszych. Istotną kwestią listwy przypodłogowej Intenpro PM0610 jest także jej aspekt ekologiczny. Model został bowiem wyprodukowany z naturalnych surowców z dodatkiem substancji wiążących, co oznacza, że jest on w pełni przetwarzalny.

Listwa przypodłogowa kredowa Intenpro PM0610 to sztukateria, dzięki której każdy styk podłogi i ścian będzie perfekcyjnie wykończony. Podczas projektowania profilu zwrócono szczególną uwagę na jego funkcjonalność. Dekoracyjna listwa kredowa Intenpro PM0610 posiada więc konstrukcję, która umożliwi nie tylko zasłonięcie powstałej w wyniku montażu paneli lub parkietu szczeliny dylatacyjnej, ale również często szpecącego całą aranżację wnętrza nieestetycznego okablowania. Listwa PM0610I ntenpro jest więc detalem będącym nie tylko niezwykłą ozdobą każdego pomieszczenia, ale również akcentem praktycznym tworzącym spójną całość aranżacji.

Stworzenie listwy przypodłogowej z naturalnych tworzyw, a także doskonałe zaprojektowanie profilu maksymalizujące jego funkcjonalność to nie jedyne zalety PM0610 Intenpro. Przemyślane rozmiary listwy kredowej pozwalają wykończyć zarówno małe, jak i duże pomieszczenia. Model dekoracyjnej listwy przypodłogowej Intenpro PM0610 posiada dwa metry długości, dzięki czemu zredukowana zostaje liczba mniej estetycznych łączeń listew występujących we wnętrzu, co znacznie podnosi aspekt wizualny wykończenia aranżacji. Ponadto listwa kredowa PM0610 Intenpro może zostać przycięta do wybranej, potrzebnej długości.

PM0610 Intenpro trwałość na długie lata

Sztukateria, jaką jest model listwy przypodłogowej Intenpro PM0610 cechuje się wyjątkową wytrzymałością o czym świadczy wysoki ciężar właściwy, a także gęstość powyżej 2000 kg/m3. Produkt jest również odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz wodę, a za sprawą pokrycia modelu Intenpro PM0610 cienką warstwą litego polimeru jest on chroniony przed pleśnią i grzybem, a także odporny na ścieranie.

Sprawny montaż kredowej listwy PM0610 Intenpro

Wykorzystanie naturalnego surowca w postaci kredy do stworzenia listwy przypodłogowej Intenpro PM0610 powoduje, że model jest wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne, ale jednocześnie odznacza się dużą wagą. Ciężar każdej kredowej listwy przypodłogowej to 3,4 kg, dlatego właściwe przymocowanie modelu do podłoża wymaga zastosowania specjalnych klejów. Dostępny w naszym sklepie klej Intenpro zagwarantuje trwałość łączenia a jednocześnie nie naruszy powierzchni kredowej listwy przypodłogowej PM0610.

Nie wiesz jakie listwy Intenpro wybrać?

W razie pojawienia się problemów z wyborem idealnej listwy do swojego wnętrza bądź innego detalu sztukateryjnego dostępnego w naszym sklepie serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.Nasze doświadczenie, a także ogromna, specjalistyczna wiedza pozwoli nam zaproponować najlepszy model listwy przypodłogowej, w tym Intenpro PM0610, który spełni nie tylko oczekiwania wizualne i jakościowe, ale również cenowe. Dodatkowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji znajdujących się w naszej ofercie modeli, ich montażu, a także zastosowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: