Intenpro PM0310 - Listwa przypodłogowa

136,54 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 136.54 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0310 to model o nowoczesnym designie stworzony z naturalnych surowców, które zastały pokryte cienką warstwą litego polimeru. Produkt wyróżnia się gęstością powyżej 2000 kg/m3, udarnością mniejszą od ceramiki, a także wysokim ciężarem właściwym, dzięki czemu kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0310 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie.

Bardzo twardy materiał waga jednej listwy 4,5 kg

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Materiał
  surowce naturalne z niewielkim dodatkiem substancji wiążących - bardzo twarde
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0310

Sztukateria wykończeniowa w postaci listwy PM0310 Intenpro będzie fenomenalnym sposobem na szybkie i wyjątkowo efektowne podkreślenie każdego wnętrza.

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0310 to kwintesencja klasycznego wzornictwa sztukaterii, której ponadczasowy kształt, wysoka trwałość i estetyka wykonania spełniają oczekiwania największych miłośników perfekcyjnego wykończenia.

Kredowa listwa przypodłogowa PM0310 Intenpro

Listwa kredowa Intenpro PM0310 to sztukateria o prostym i klasycznym kształcie, dzięki czemu doskonale sprawdza się w wielu tradycyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Warto jednak wspomnieć, że listwa przypodłogowa Intenpro PM0310 została zaprojektowana nie tylko z myślą o spełnieniu oczekiwań wizualnych. Zastosowanie naturalnych surowców z dodatkiem wiążących substancji przy produkcji modelu sprawia, że Intenpro PM0310 jest ekologiczny i w pełni podlega recyklingowi.

Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0310 zapewni nie tylko piękną prezentację na styku ścian z podłogą, ale także maksymalną funkcjonalność. Profil został zaprojektowany tak, aby zamaskować nie tylko przestrzeń dylatacyjną powstałą podczas montażu parkietu czy paneli, ale także nieestetyczne przewody elektryczne. Listwa PM0310 Intenpro to zatem sztukateria, która zagwarantuje doskonałe wykończenie dowolnych pomieszczeń.

Wyważone proporcje i odpowiednia konstrukcja listwy kredowej, jaką jest PM0310 Intenpro to nie jedyne zalety owej sztukaterii. Model Intenpro PM0310 ma dwa metry długości, dzięki czemu jest detalem, z łatwością wykańczający zarówno duże, jak i małe wnętrza przy zachowaniu minimalnej liczby łączeń między listwami. Produkt PM0310 Intenpro stworzy zatem wyjątkowo spójne wykończenie styku ścian i podłogi. Dodatkowo można go idealnie dopasować do każdego pomieszczenia, dzięki możliwości docięcia listwy Intenpro PM0310 na odpowiednią długość.

Listwa Intenpro PM0310 to wysoka trwałość i wytrzymałość

Przedstawiając zalety kredowej listwy przypodłogowej Intenpro PM0310, należy również podkreślić, że jest to sztukateria o ponadprzeciętnej trwałości dzięki wysokiemu ciężarowi właściwemu i gęstości powyżej 2000 kg/m3. To dzięki nim listwa ozdobna Intenpro PM0310 charakteryzuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wodę. Dodatkowo cienka warstwa litego polimeru zabezpiecza model listwy przypodłogowej Intenpro PM0310 przed pleśnią i grzybem, dzięki czemu produkt nadaje się do montażu w każdym pomieszczeniu, niezależnie od przeznaczenia. Co więcej, za sprawą wytrzymałej i gładkiej powierzchni listwa kredowa Intenpro PM0310 jest odporna na ścieranie, co znacznie ułatwia utrzymanie produktu w czystości.

Nieskomplikowany montaż listwy kredowej PM0310 Intenpro

Zastosowanie bardzo trwałego, naturalnego materiału odpornego na czynniki zewnętrzne w postaci kredy spowodowało, że model Intenpro PM0310 jest dość ciężki. Każda listwa przypodłogowa dostępna w ofercie Intenpro waży 4,5 kg, dlatego należy montować je za pomocą specjalnych klejów. Listwa przypodłogowa kredowa Intenpro PM0310 została przygotowana do instalacji przy użyciu wysokiej jakości kleju Intenpro zapewniającego właściwą, wysoką przyczepność do podłoża, a także nie narusza powierzchni listwy PM0310.

Kompleksowa pomoc przy wyborze listew Intenpro

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego przy problemach z doborem odpowiedniego modelu, w tym listwy przypodłogowej. Dzięki doświadczeniu i obszernej wiedzy naszych pracowników, będziemy mogli udzielić wszelkich informacji związanych z asortymentem marki Intenpro dostępnej w naszym sklepie, a także innych produktów. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą znajdą Państwo sztukaterię spełniającą wszystkie oczekiwania, na przykład Intenpro PM0310.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: