Intenpro PC0212 - Listwa przypodłogowa

119,51 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.51 zł

Opis produktu

Sztukateria w postaci kredowej listwy przypodłogowej Intenpro PC0212 prócz tradycyjnego wzornictwa cechuje się wysokim ciężarem właściwym oraz gęstością przekraczającą 2000 kg/m3, co sprawia, że jest to model niezwykle wytrzymały, pomimo wykonania go z surowców naturalnych. Pokrycie listwy przypodłogowej PC0212 Intenpro cienką warstwą litego polimeru, zapewnia dodatkowo dużą odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Bardzo twardy materiał waga jednej listwy 4 kg

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Materiał
  surowce naturalne z niewielkim dodatkiem substancji wiążących - bardzo twarde
 • Zalecany klej
  Klej Intenpro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Intenpro PC0212

Ozdobna listwa przypodłogowa Intenpro PC0212 w łatwy i perfekcyjny sposób może wykończyć dowolne wnętrz. To sztukateria wyróżniająca się na tle konkurencyjnych modeli zarówno pod względem wykonania, trwałości i szerokiego spektrum montażu.

Listwa przypodłogowa PC0212 Intenpro to detal wykończeniowy, który zachwyca swoim designem i imponującym wzornictwem. Jest ponadczasowy a jednocześnie niezwykle uniwersalny i stworzony tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Kredowa listwa przypodłogowa PC0212

Efektowna w swojej formie listwa przypodłogowa PC0212 Intenpro została wykonana z surowców naturalnych z niewielkim dodatkiem substancji wiążących. Listwa kredowa PC0212 Intenpro jest zatem doskonałym pomysłem na idealne wykończenie styku między ścianami a podłogą we wnętrzach tworzonych w myśl ekologicznego podejścia i nie tylko, gdyż dzięki prostemu i tradycyjnemu kształtowi świetnie dopasowuje się zarówno do klasycznych, jak i modernistycznych wnętrz.

Listwa kredowa PC0212 Intenpro cechuje się także niezwykle przemyślaną formą profilu, która doskonale zakryje przestrzeń dylatacyjną powstałą przy montażu paneli czy parkietu, jak i również pozwoli na osłonięcie wszelkiego okablowania. Listwa PC0212 Intenpro stanowi zatem pewnego rodzaju gwarancję perfekcyjnego wykończenia niejednego wnętrza.

Przyglądając się specyfikacji produktu, oprócz właściwych proporcji profilu, warto wspomnieć również o wymiarach. Model PC0212 Intenpro jest tak długi, że z łatwością wykańcza pomieszczenia o różnej wielkości. Dwumetrowa długość listwy PC0212 Intenpro zmniejsza liczbę łączeń, przyczyniając się do perfekcyjnego wykończenia styku ścian i podłogi. Nalezy jednak pamiętać, że listwę PC0212 Intenpro można dociąć na potrzebną długość, dostosowując ją indywidualnie do wymiarów dowolnego pomieszczenia.

Listwa PC0212 Intenpro – wysoka jakość i wytrzymałość

Kredowa listwa ozdobna PC0212 Intenpro to bardzo wytrzymały produkt, który dzięki swojej gęstości większej niż 2000 kg/m3 i wysokiemu ciężarowi właściwemu jest niezwykle wytrzymały.

Dodatkowo listwa PC0212 Intenpro została pokryta cienką warstwą litego polimeru, jest to więc model, który z łatwością można zastosować na przecięciu ścian i podłóg w niemal każdym pomieszczeniu. Listwa przypodłogowa kredowa PC0212 Intenpro jest odporna na wodę i uderzenia, a także została dodatkowo zabezpieczona przed pleśnią i grzybami. Co więcej, dzięki wytrzymałej i gładkiej powierzchni listwa PC0212 Intenpro jest wysoce odporna na ścieranie i nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji ani konserwacji.

Montaż kredowej listwy PC0212 Intenpro

Wykonanie tak wytrzymałej listwy przypodłogowej z kredy, która jest surowcem naturalnym, skutkuje wagą modelu PC0212 Intenpro 4 kg. Z tego powodu jej montaż wymaga zastosowania odpowiednich klejów, gwarantujących maksymalną jakość przyczepności. Kleje Intenpro nie naruszają struktury listwy PC0212, a także zapewniają doskonałą jakość połączenia jej z daną powierzchnią. Warto nadmienić, że klej Intenpro do montażu listwy przypodłogowej PC0212 również dostępny jest w naszym sklepie.

Profesjonalna pomoc przy zakupie listew Intenpro

Jeśli masz pytania lub problem z doborem odpowiedniego modelu sztukaterii Intenpro, skontaktuj się z naszym sklepem mailowo lub telefonicznie. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą informacji o ofercie marki Intenpro, a także o poszczególnych produktach, w tym listwach przypodłogowych. Odpowiemy na pytania związane z montażem, specyfikacją i parametrami modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym. Z naszą pomocą dobiorą Państwo listwę przypodłogową, może akurat model PC0212 Intenpro, odpowiednią do swojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: