Intenpro PM0115 - Listwa przypodłogowa

215,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 215.72 zł

Opis produktu

Nowoczesna w swoim designie listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 jest stworzona z naturalnych surowców, pokrytych cienką warstwą litego polimeru. Cechuje się gęstością powyżej 2000 kg/m3, wysokim ciężarem właściwym, a także udarnością mniejszą od ceramiki, dzięki czemu kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 jest odporna na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Bardzo twardy materiał waga jednej listwy 8,2 kg

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Materiał
  surowce naturalne z niewielkim dodatkiem substancji wiążących - bardzo twarde
 • Zalecany klej
  Klej Intenpro
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0115

Wykończeniowa sztukateria pod postacią listwy przypodłogowej PM0115 Intenpro będzie fenomenalnym sposobem na szybkie, a jednocześnie niespotykanie efektowne wyróżnienie każdego wnętrza.

Listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 to kwintesencja klasycznego wzornictwa sztukaterii, której ponadczasowa forma, wysoka trwałość i estetyczne wykonanie pozwoli spełnić oczekiwania stawiane przez największych miłośników perfekcyjnego wykończenia.

Kredowa listwa przypodłogowa PM0115

Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 to sztukateria, posiadająca prostą, klasyczną formę, dzięki czemu świetnie komponuje się z niejednymi aranżacjami w stylistyce tradycyjnej i nowoczesnej. Jednakże, warto nadmienić, że listwa Intenpro PM0115 została zaprojektowana nie tylko po to, aby sprostać wymaganiom wizualnym. Zastosowanie przy produkcji modelu naturalnych surowców z dodatkiem substancji wiążących powoduje, że Intenpro PM0115 jest ekologiczna i w pełni przetwarzalna.

Przypodłogowa listwa kredowa Intenpro PM0115 zapewnienia nie tylko przepiękną prezentację na styku ścian i podłogi, ale również najwyższej funkcjonalności. Profil został zaprojektowany tak, aby zamaskować nie tylko powstałą przy montażu parkietu bądź paneli szczelinę dylatacyjną, a także kable elektryczne, czy antenowe. Listwa przypodłogowa PM0115 Intenpro jest zatem sztukaterią, która zagwarantuje idealne wykończenia wybranego wnętrza.

Przemyślane proporcje i odpowiednia budowa profilu kredowej listwy PM0115 Intenpro to nie jedyne zalety prezentowej sztukaterii wykończeniowej. Model Intenpro PM0115 posiada dwa metry długości, co sprawia, że jest to detal, który z łatwością wykończy pomieszczenia zarówno duże, jak i małe przy zachowaniu minimalnej ilości łączeń między nimi. Listwa dekoracyjna PM0115 Intenpro stworzy zatem niezwykle spójne wykończenie na styku podłogi i ścian. Co więcej, produkt można idealnie dopasować do każdego pomieszczenia, dzięki możliwości samodzielnego przycięcia listwy przypodłogowej Intenpro PM0115 do odpowiedniej długości.

Niezwykła trwałość listwy Intenpro PM0115

Prezentując zalety kredowej listwy przypodłogowej Intenpro PM0115 należy również podkreślić, że jest to sztukateria cechująca się ponadprzeciętną trwałością ze względu na swój wysoki ciężar właściwy, a także gęstość przekraczającą 2000 kg/m3. To właśnie dzięki nim przypodłogowa listwa dekoracyjna Intenpro PM0115, odznacza się niezwykłą wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz wodę. Co więcej, cienka warstwa litego polimeru zabezpiecza model Intenpro PM0115 zabezpiecza produkt przed pleśnią oraz grzybem, dlatego można go zamontować w każdym pomieszczeniu bez względu na jego przeznaczenie. Ponadto, dzięki trwałej, gładkiej powierzchni kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 jest wytrzymała na ścieranie.

Szybki montaż listwy kredowej PM0115 Intenpro

Wykorzystanie przy produkcji bardzo wytrzymałego, a także odpornego na czynniki zewnętrzne surowca naturalnego w postaci kredy sprawiło, że model listwy przypodłogowej Intenpro PM0115 posiada dość dużą wagę. Każda dostępna w ofercie marki Intenpro listwa waży 8,2 kg, co oznacza, że jest to sztukateria, którą należy montować za pomocą specjalnych klejów. Kredowa listwa przypodłogowa Intenpro PM0115 została przygotowana do przyklejenia, wysokiej jakości klejem Intenpro, gwarantującym wysoką przyczepność do podłoża oraz nienaruszanie powierzchni listwy kredowej PM0115.

Profesjonalna pomoc przy wyborze listew Intenpro

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w przypadku problemów z wyborem odpowiedniego modelu sztukaterii, w tym listwy przypodłogowej. Dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy nasza wykwalifikowana obsługa udzieli wszelkich informacji na temat dostępnego w naszym sklepie asortymentu marki Intenpro, a także innych produktów. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą odnajdą Państwo model spełniający wszelkie oczekiwania np. Intenpro PM0115.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: