• -7%

NMC FB1 Listwa przypodłogowa

44,62 zł 41,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 41.49 zł

Opis produktu

Uniwersalna listwa przypodłogowa NMC FB1 jest perfekcyjnym wykończeniem na styku ściany i podłogi, doskonale maskują kable, przewody elektryczne oraz szczelinę dylatacyjną.

Listwy przypodłogowe NMC FB1 to bardzo ważny element wykończenia, stanowią funkcjonalny, a zarazem estetyczny detal wystroju pomieszczenia, podkreślają charakter wnętrza, spajają całość i eksponują podłogę. Listwa przypodłogowa NMC FB1 jest gładka, pomalowanie jej w kolorze ściany stapia z nią, pomalowanie zaś w innej, kontrastowej barwie stanowią oryginalny i wyraźny akcent, każdy wybór gwarantuje piękny wygląd.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  FB1
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FB1

Oferowana przez nas listwa przypodłogowa NMC FB1 doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne, jest to zatem świetnie rozwiązanie do każdego pomieszczenia, które wymaga elegancji i perfekcji w wyglądzie. Listwy przypodłogowe to rodzaj listew, które pełnią funkcje estetyczne, ale również praktyczne, służą ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi.

Kompleksowość listwy przypodłogowej NMC FB1 sprawia, że oferowana listwa zaskakuje swoją prostotą designu i można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza. Dzięki zastosowanej technologii, listwa przypodłogowa NMC FB1 pozostaje w niezmienionym stanie przez lata. Będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, co sprawia, że długo będzie cieszyć wzrok domowników, jak i gości. Wszystkie cechy i właściwości listwy przypodłogowej NMC FB1 powodują, że poszukujący wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza, chętnie je kupują.

Listwa przypodłogowa NMC FB1 perfekcyjne wykończenie.

Listwa przypodłogowa NMC FB1 to jeden z naszych produktów listew wykończeniowych, dekoracyjnych, który stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Listwa perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację, doskonale maskuje kable, przewody elektryczne oraz szczelinę dylatacyjną.

NMC FB1 to listwa wytworzona z wysokiej jakości materiałów, a więc jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę, w trakcie sprzątania odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia.

Listwa NMC FB1 – łatwy samodzielny montaż.

Ciekawym faktem zachęcającym do zakupu listwy przypodłogowej NMC FB1 jest to, że są ją Państwo zamontować samodzielnie. Listwa przypodłogowa NMC FB1 jest stworzona z niezwykle lekkich materiałów, przez to bardzo łatwa w montażu. Dodatkowo dostępne w naszym sklepie kleje marki NMC: kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus, pomogą w szybkim montażu listwy dekoracyjnej do ściany.

Ważne również jest to, że oferowaną w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwę NMC FB1 można samodzielnie pomalować dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników jak farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe. Możliwość pomalowania listwy przypodłogowej NMC FB1 pozwala ją jeszcze lepiej dopasować do wnętrza, wtapiając ją w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, na zasadzie kontrastu eksponując ją kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Na stronie sklepu www.maszwnetrze.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do samodzielnego remontu, bez konieczności wynajęcia ekipy remontowej, co pozwoli Ci zaoszczędzić także sporą ilość pieniędzy.

Listwa przypodłogowa NMC FB1 pytania i odpowiedzi.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problem z doborem odpowiednich produktów, jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy NMC FB1 lub innych artykułów na www.maszwnetrze.pl, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Państwa, nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: