• -7%

NMC FD15 Listwa przypodłogowa

130,10 zł 120,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 120.99 zł

Opis produktu

Listwa NMC FD15 to funkcjonalny element wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Efektownie zamaskuje niedoskonałości płaszczyzn oraz zatuszuje nieestetyczne szczeliny dylatacyjne. Jej nowoczesny, a zarazem prosty wygląd to klasa sama w sobie. Listwa przypodłogowa NMC FD15 bezbłędnie podkreśli charakter Twojego wnętrza, nadając mu przy tym oryginalności i dobrego stylu. Produkt gotowy do pomalowania. Wykonany z solidnego i mocnego materiału, odporny na uszkodzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FD15
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

NMC FD15 listwa przypodłogowa

Chcesz, aby twoje mieszkanie zyskało elegancji i świeżości? Listwa przypodłogowa NMC FD15 z pewnością Ci w tym pomoże. Jest to model, który stanowi połączenie funkcjonalności oraz wytrzymałości. Stawiają na sztukaterię znanego i cenionego producenta można mieć pewność, że inwestycja będzie się opłacać. Listwa przypodłogowa NMC FD15 to zakup na długie lata. Jest ona lekka i łatwa w montażu, a jednocześnie niezwykle wytrzymała. Nie trzeba obawiać się przedwczesnego uszkodzenia powierzchni. To właśnie dlatego listwa przypodłogowa NMC FD15 cieszy się tak pozytywną opinią wśród użytkowników.

Jak przymocować listwę NMC FD15?

Listwa przypodłogowa NMC FD15 znajduje się w miejscu łączenia połogi oraz ściany. Jest to prosty sposób na to, aby dodatkowo zabezpieczyć wspomniany obszar np. przed wilgocią. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa NMC FD15 skutecznie maskuje szczelinę dylatacyjną, drobne pęknięcia i rysy. Pomieszczenie będzie prezentować się niczym po remoncie. Nie musimy wydawać ogromnej ilości gotówki, co stanowi sporą zaletę. Listwa przypodłogowa NMC FD15 może zostać przymocowana w błyskawicznym czasie. Jest to zadanie, które można zrealizować szybko i niekłopotliwie. W pierwszej kolejności sprawdźmy, czy posiadamy wystarczającą ilość sztukaterii. Listwa przypodłogowa NMC FD15 może zostać elastycznie dopasowana do danego pomieszczenia, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby pociąć ją na mniejsze części. Listwa przypodłogowa NMC FD15 dokładnie przylega do powierzchni i nie odkleja się. Nie musimy martwić się, że po pewnym czasie utraci ona swoją pierwotną formę. Jedyne, czego potrzebujemy do montażu to dobry klej. Producent poleca nam klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adefix Plus.

Możliwość pomalowania listwy przypodłogowej

Listwa przypodłogowa NMC FD15 jest produktem gotowym do pomalowania. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną sztukaterii perfekcyjnie dopasowanej do wnętrza. Zazwyczaj wystarczy jedna warstwa farby, aby uzyskać satysfakcjonujące krycie. Listwa przypodłogowa NMC FD15 może być pomalowana białą farbą do wnętrz, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. Pamiętajmy, że listwa przypodłogowa NMC FD15 mogłaby zostać zniszczona przez rozpuszczalniki. Wybierzmy więc farbę, która nie posiada w składzie wspomnianych substancji.

Listwa przypodłogowa NMC FD15 odporna na wilgoć

Listwa przypodłogowa NMC FD15 jest w pełni odporna na wilgoć. Zmniejsza to ryzyko gnicia, czy też zagrzybienia. Mamy pewność, że woda zostanie zatrzymana na powierzchni. Jest to szczególnie istotne podczas mycia podłogi, czy też czyszczenia sztukaterii. Należy zaznaczyć, że listwa przypodłogowa NMC FD15 nie jest również podatna na promieniowanie UV, a więc może zostać zamontowana nawet w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu. Kolejnym atutem jest sprawne czyszczenie. Listwa przypodłogowa NMC FD15 powinna być systematycznie oczyszczana z kurzu, czy też innych zabrudzeń, które powstają podczas normalnego użytkowania mieszkania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: