• -7%

NMC FD20 Listwa przypodłogowa

174,28 zł 162,08 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162.08 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FD20 stanowi wyważone połączenie funkcjonalności i estetyki w wykończeniu wnętrza na styku ściany i podłogi.
Wykończeniowa listwa NMC FD20 podkreśla unikalny charakter wnętrza, spaja całość i wyśmienicie eksponuje podłogę, dodatkowo doskonale maskuje niedoskonałości płaszczyzn takie jak wystające kable i przewody elektryczne oraz szczeliny dylatacyjne. NMC FD20 wykonana z trwałych i solidnych materiałów jest odporna na uszkodzenia i wilgoć. Listwa przypodłogowa NMC FD20 jest prosta w montażu, odporna i wytrzymała. Wykończeniowa FD20 ciekawie i niebanalnie zagospodaruje przestrzeń, nadając jej splendoru i smaku, gotowa do pomalowana na dowolny kolor farbą, bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  20
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FD20
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FD20

Listwa przypodłogowa NMC FD20 to wyjątkowy element dekoracyjny nada każdemu wnętrzu elegancji i klasy, to rodzaj sztukaterii, który w niezwykle widowiskowy sposób ozdabia i służy ochronie ścian przed uszkodzeniem mechanicznymi. Listwa wykończeniowa NMC FD20 oprócz funkcji dekoracji zakryje szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa NMC FD20 zaskakuje swoim prostym wzorem, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza. Często po nasze produkty na www.maszwnetrze.pl sięgają architekci i projektanci wnętrz, chcąc nadać wnętrzu niezwykłego i praktycznego charakteru. Nasza listwa FD20 perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację, dzięki możliwości pomalowania może stanowić kolorystyczny akcent nakreślający stylizację aranżacji, przepięknie prezentując się przez lata.

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracja w postaci listwy wykończeniowej NMC FD20 to jeden z naszych produktów, który stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Nasza wykończeniowa listwa NMC doskonale eksponuje podłogę, a ponadto maskuje nieestetyczne okablowanie, czy przewody elektryczne, jest świetnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które odświeży i wyróżni wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Listwa przypodłogowa NMC FD20 prosta w montażu, odporna i wytrzymała, ciekawie i niebanalnie zagospodaruje przestrzeń, nadając jej splendoru i smaku, jest gotowa do pomalowana.

NMC FD20 to pewna jakość.

Rozwiązania technologiczne zastosowane przy produkcji listwy wykończeniowej NMC FD20 nadają jej wiele zalet, zachowuje swój urzekający wygląd przez długi czas, nie zważając na czynniki zewnętrze, to produkt wytworzony z wysokiej jakości materiałów. Podczas produkcji zachowana jest perfekcyjność w każdym detalu, dzięki czemu listwa NMC FD20 rewelacyjnie prezentuje się w niejednym wnętrzu, to ozdoba harmonizująca aranżację pomieszczenia. Listwa przypodłogowa NMC FD20 stanowi wyważone połączenie funkcjonalności i estetyki w wykończeniu wnętrza na styku ściany i podłogi, to listwa do stylowych wnętrz.

Listwa przypodłogowa NMC FD20 jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. NMC FD20 odporna jest również na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia. Oferowaną listwę NMC FD20 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl można pomalować dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników jak farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe. Samodzielne malowanie pozwala jeszcze lepiej dopasować FD20 do wnętrza, wtapiając w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, eksponując je kontrastowymi kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Listwa NMC FD20 – łatwa instalacja.

NMC FD20 wykonana z trwałych i solidnych materiałów jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, dzięki wykonaniu jej z niezwykle lekkich materiałów jest bardzo łatwa w montażu. Dzięki klejowi do montażu NMC Adefix NEW w szybki sposób zamontujesz listwę dekoracyjną do ściany, zakrywając szczelinę dylatacyjną oraz nieestetyczne okablowanie i zakończenia ścian, tworząc we wnętrzu harmonijną całość. W atrakcyjnej cenie kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus do łączeń są na stronie sklepu www.maszwnetrze.pl. Wszystko możesz zrobić sam, gdyż w prosty sposób zamontujesz listwy bez konieczności wynajęcia ekipy remontowej, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy oraz czas.

Pomoc przy wyborze i zakupach listew dekoracyjnych.

Nasza dekoracyjna listwa NMC FD20 dzięki swojemu wzornictwu, podkreśli każde wnętrze, wyróżniając je spośród pozostałych, zwyczajnych aranżacji, podkreśla unikalny charakter wnętrza, spaja całość, jeśli masz wątpliwości dotyczące kupna lub pytania, to skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem na www.maszwnetrze.pl, nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie. Specyfika produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania, poprowadzimy przez całą drogę zmiany wnętrza, zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: