• -7%

NMC FL1 Flex Listwa przypodłogowa

163,82 zł 152,35 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 152.35 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FL1 FLEX to elastyczna listwa, która doskonale dopasuje się do kolumn, półkolumn oraz łuków ściennych. Ta wyjątkowa dekoracja nada wyszukanego i stylowego charakteru pomieszczeniom utrzymanym w stylu zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki giętkości NMC FL1 FLEX listwę bez problemu można przymocować do wypukłych i wklęsłych ścian.

Listwy przypodłogowe naszej marki wyróżniają się bardzo dużą trwałością. Elastyczna listwa NMC FL1 FLEX jest odporna nie tylko na złamania, ale i uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Lekkość materiałów zastosowanych przy produkcji NMC FL1 FLEX umożliwia jest sprawne zamontowanie, a specjalna powłoka pozwala na pomalowanie listwy farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  FL1 Flex
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FL1 FLEX

Listwy przypodłogowe w wersji flex bez problemu można wygiąć, tym samym dopasowując je do łuków oraz kolumn. Elastyczne listwy pełnią funkcję nie tylko estetyczną, ale także ochronną - służą zabezpieczeniu ścian przed uszkodzeniami oraz ukrywaniu wszelkich niedoskonałości na łączeniu zakrzywionych ścian i podłogi.

Listwa przypodłogowa NMC FL1 FLEX to tradycyjna listwa przypodłogowa, która ma na celu zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, stanowiącej nieodłączny element montażu paneli lub parkietu. Ten wyjątkowy element sztukateryjny doskonale dopasuje się do aranżacji wykańczanego wnętrza, podkreślając elegancki i klasyczny styl pomieszczenia.

Zastosowana technologia w listwie przypodłogowej NMC FL1 FLEX sprawia, że produkt nie zmienia swojego wyglądu, ciesząc wzrok domowników oraz gości. Specyfikacja produktu, a także jego właściwości gwarantują, że listwa FL1 FLEX będzie piękną dekoracją podkreślającą każdą podłogę. Ponadto listwa NMC FL1 FLEX przygotowana jest do malowania, dzięki czemu możesz zmienić jej wygląd za jednym machnięciem pędzla!

NMC FL1 Flex - elastyczna listwa.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl elastyczna listwa przypodłogowa NMC FL1 FLEX to produkt funkcjonalny, maskujący niedoskonałości widoczne na styku ścian i podłogi. Giętka listwa NMC FL1 FLEX z łatwością dopasuje się do wszelkich zakrzywień ścian, nadając pomieszczeniu oryginalnego charakteru.

NMC FL1 FLEX to listwa elastyczna odporna na wilgoć i uderzenia. Takie właściwości pozwalają na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez mycie, a także zapewniają niezmienny wygląd po przypadkowych uderzeniach w listwę podczas sprzątania mieszkania.

Dodatkowo giętka listwa FL1 FLEX dostępna w naszym sklepie jest gotowa do pomalowania farbą, dzięki czemu listwę przypodłogową NMC można dopasować do każdego wnętrza, wtapiając ją w stylizację lub eksponując poprzez kontrast, nadając aranżacji oryginalnego akcentu. Pamiętaj - korzystaj jedynie z farb niezawierających rozpuszczalników!

Listwy FL1 FLEX– łatwy montaż

Elastyczna listwa przypodłogowa FL1 FLEX stworzona jest z bardzo lekkich materiałów, co sprawia, że jest niezwykle łatwa w montażu. Ponadto za pomocą oferowanych przez nas klejów i akcesoriów do montażu firmy NMC w szybki sposób możesz odmienić swoje wnętrze, montując listwę do ściany, zakrywając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, a także szczelinę dylatacyjną, sprawiając, że wnętrze będzie tworzyło jedną wspólną całość.

Twój czas jest dla nas cenny, dlatego listwa FL1 FLEX została stworzona tak, żebyś mógł ją zamontować samodzielnie. Do montażu tej listwy przypodłogowej wykorzystaj dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl produkty, które ułatwią Ci zadanie. Giętka listwa NMC FL1 FLEX z łatwością dopasuje się do wszelkich zakrzywień ścian, nadając pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Podczas montażu NMC FL1 FLEX wykorzystaj klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Plus, które znajdziesz w naszym sklepie.

Pomoc przy wyborze elastycznych listew dekoracyjnych

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu elastycznej listwy NMC FL1 FLEX w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, to skontaktuj się z nami. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości wszystkich produktów nasi pracownicy mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew dekoracyjnych. Chętnie pomożemy Ci przy wyborze listew oraz opiszemy Ci dokładnie specyfikację giętkiej listwy NMC FL1 FLEX. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dowiedz się, w jaki sposób montować elastyczne listwy przypodłogowe oraz jak dobierać odpowiednie akcesoria do ich mocowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: