• -7%

NMC FL4 Listwa przypodłogowa

108,02 zł 100,46 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 100.46 zł

Opis produktu

Prostota i minimalizm to dwie główne cechy listwy przypodłogowej NMC FL4, estetycznego detalu wykończenia wnętrz. Znakomicie podkreśla charakter wnętrza i eksponuje powierzchnie płaskie pomieszczenia.

Listwa NMC FL4 doskonale ukrywa wszelkie niedoskonałości (kable, pęknięcia tynku, szczeliny dylatacyjne) powstałe przy styku podłogi i ściany. Solidnie wykonana z najlepszej jakości materiałów. Łatwa w montażu. Wybierz sam kolor, na który chcesz ją pomalować!

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  FL4
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

NMC FL4 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa NMC FL4 to model, który pomoże Ci niskim kosztem odmienić charakter Twojego mieszkania! NMC FL4 to listwa wykonana z certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne, trwałe oraz elastyczne. Wygodny kształt oraz lekkość listwy NMC FL4 ułatwia samodzielny montaż tego elementu sztukateryjnego, który niewątpliwie doda wyjątkowego charakteru wykańczanemu wnętrzu. Produkt doskonale przylega do powierzchni nawet w przypadku drobnych nierówności. Listwa przypodłogowa NMC FL4 jest relatywnie tania, co stanowi kolejną zaletę.

Listwa przypodłogowa odporna na uszkodzenia mechaniczne

Opisywana listwa przypodłogowa NMC FL4 wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wilgoci. Dzięki wysokiej jakości materiałom, które zostały wykorzystane w produkcji NMC FL4, listwa nie pęknie ani nie odkształci się. Uniwersalne zastosowanie listwy przypodłogowej NMC FL4 pozwala na umieszczenie sztukaterii zarówno w salonie, jak i w łazience czy w kuchni. Ponadto listwę NMC FL4 można wielokrotnie myć oraz czyścić, zachowując jej oryginalny i estetyczny wygląd. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa dodatkowo chroni ścianę. Woda często zbiera się w szczelinie pomiędzy podłogą a ścianą. Może to doprowadzić do pojawienia się pleśni lub grzybów. Listwa przypodłogowa NMC FL4 wspomaga utrzymanie zdrowego klimatu w pomieszczeniu.

Jak zamontować listwę NMC FL4?

Montaż listwy przypodłogowej NMC FL4 jest banalnie prosty i szybki. Do przymocowania tego modelu nie będą potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia - musisz jedynie zaopatrzyć się w klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adefix Plus. Przed umieszczeniem listwy na łączeniu ściany i podłogi, należy dokładnie oczyścić obie powierzchnie.

Listwa przypodłogowa NMC FL4 zapewnia doskonałą przyczepność do wybranego podłoża. Nie musimy więc obawiać się, że po pewnym czasie będzie ona odpadać. Możemy mieć sto procent pewności, że listwa przypodłogowa NMC FL4 przez długie lata pozostanie w stabilnym położeniu. Nawet, jeśli zajdzie konieczność jej demontażu, to ponowne przymocowanie jest kwestią kilkunastu minut.

Model NMC FL4 - inwestycja na lata

Listwa przypodłogowa NMC FL4 jest nie tylko estetycznym i atrakcyjnym elementem wykończeniowym, który doda wyjątkowego charakteru Twojemu pomieszczeniu, ale także ma wiele innych zastosowań. Za pomocą NMC FL4 doskonale wyeksponujesz powierzchnię podłogi, a także ochronisz swoją ścianę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ponadto dzięki listwie NMC FL4 skutecznie ukryjesz nieprzyjemne dla oka niedoskonałości lub uszkodzenia widoczne na styku ściany i podłogi.

Warto dodać, że listwa przypodłogowa NMC FL4 może zostać pomalowana na dowolny kolor. Należy jedynie zaopatrzyć się w farbę bez rozpuszczalników. Listwa przypodłogowa NMC FL4 nie wymaga specjalistycznej obróbki przed malowaniem, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. NMC FL4 produkowana jest w kolorze białym, który stanowi doskonałą bazę zarówno pod jasne, jak i ciemne kolory.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: