• -7%

NMC FL4 Listwa przypodłogowa

132,86 zł 123,56 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Prostota i minimalizm to dwie główne cechy listwy przypodłogowej NMC FL4, estetycznego detalu wykończenia wnętrz. Znakomicie podkreśla charakter wnętrza i eksponuje powierzchnie płaskie pomieszczenia. Ponadto listwa NMC FL4 idealnym rozwiązaniem, żeby ukryć niedoskonałości (kable, pęknięcia tynku, szczeliny dylatacyjne) powstałe przy styku podłogi i ściany. Solidnie wykonana z najlepszej jakości materiałów. Łatwa w montażu. Wybierz sam kolor, na który chcesz ją pomalować!

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  FL4
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

NMC FL4 listwa przypodłogowa

Jeśli chcesz niskim kosztem odmienić charakter swojego mieszkania, to listwa przypodłogowa NMC FL4 z pewnością spełni wszystkie twoje oczekiwania. Jest to model o ponadprzeciętnej jakości - z pewnością pozostanie on w nienagannym stanie przez długi czas. Prezentowana listwa przypodłogowa NMC FL4 została wykonana z certyfikowanych materiałów, które są bezpieczne, trwałe oraz elastyczne. Ułatwia to montaż, ponieważ sztukateria będzie świetnie przylegać do powierzchni nawet w przypadku drobnych nierówności. Listwa przypodłogowa NMC FL4 jest relatywnie tania, co stanowi kolejną zaletę.

Listwa przypodłogowa odporna na uszkodzenia mechaniczne

Opisywana listwa przypodłogowa NMC FL4 pozostanie w nienaruszonym stanie długie lata. Wynika to z faktu, że jest to model w pełni odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy obawiać się, że listwa przypodłogowa NMC FL4 pęknie, czy też zdeformuje się. Może być ona użytkowana w różnych warunkach, co znacząco zwiększa stopień swobody. Listwa przypodłogowa NMC FL4 nie jest również podatna na działanie wilgoci. Mycie podłogi nie stanowi więc żadnego problemu. Nie musimy martwić się, że wykonywanie codziennych obowiązków domowych stanie się utrudnione. Trzeba dodać, że listwa przypodłogowa dodatkowo chroni ścianę. Woda często zbiera się w szczelinie pomiędzy podłogą a ścianą. Może to doprowadzić do pojawienia się pleśni lub grzybów. Listwa przypodłogowa NMC FL4 wspomaga utrzymanie zdrowego klimatu w pomieszczeniu.

Jak przymocować listwę NMC FL4?

Wydaje Ci się, że listwa przypodłogowa NMC FL4 jest niezwykle trudna w montażu? Nic bardziej mylnego! Zapomnij o wiertarkach, czy też wkrętarkach. W tym przypadku będzie nam jedynie potrzebny klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adefix Plus. Pamiętajmy o tym, aby przed montażem dokładnie oczyścić obie powierzchnie. Listwa przypodłogowa NMC FL4 zapewnia doskonałą przyczepność do wybranego podłoża. Nie musimy więc obawiać się, że po pewnym czasie będzie ona odpadać. Możemy mieć sto procent pewności, że listwa przypodłogowa NMC FL4 przez długie lata pozostanie w stabilnym położeniu. Nawet, jeśli zajdzie konieczność jej demontażu, to ponowne przymocowanie jest kwestią kilkunastu minut.

Model NMC FL4 - inwestycja na lata

Chcesz zainwestować gotówkę raz a porządnie? Listwa przypodłogowa NMC FL4 wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej możemy ukryć szczelinę dylatacyjną, czy też inne niedoskonałości powstałe w miejscu łączenia powierzchni. Warto dodać, że listwa przypodłogowa NMC FL4 może zostać pomalowana na dowolny kolor. Należy jedynie zaopatrzyć się w farbę bez rozpuszczalników. Listwa przypodłogowa NMC FL4 nie wymaga specjalistycznej obróbki przed malowaniem, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Produkowana jest w kolorze białym, który stanowi doskonałą bazę. Szybko i niekłopotliwie możemy pokryć powierzchnię jasną lub ciemną farbą. Listwa przypodłogowa NMC FL4 jest nie tylko funkcjonalna, ale również dekoracyjna. W każdym wnętrzu będzie świetne się prezentować.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: