• -7%

NMC CF2S Listwa przypodłogowa

58,10 zł 54,03 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54.03 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC CF2S pozwala na skuteczne maskowanie wszelkich niedoskonałości na styku ściany i podłogi, takich jak wystające przewody elektryczne, okablowanie, nieestetyczne szczeliny dylatacyjne czy końcówki tapet. Jej minimalistyczny design doskonale podkreśla urodę podłogi w danym wnętrzu. Produkt jest wyjątkowo lekki, co ułatwia samodzielny montaż, a także gotowy do pomalowania dowolnym kolorem farby przeznaczonej do wnętrz, bez rozpuszczalników. To rozwiązanie, które nie tylko dodaje elegancji, ale także poprawia funkcjonalność każdego pomieszczenia.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  CF2S
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

CF2S NMC listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa NMC CF2S pełni nie tylko funkcję estetyczną w pomieszczeniu, ale również spełnia istotną rolę w ochronie ścian przed ewentualnymi uszkodzeniami na styku z podłogą. Dzięki tej listwie jesteś w stanie sprawnie ukryć wszelkie nieestetyczne szczeliny dylatacyjne oraz wszelkie inne niedoskonałości powierzchni. Jej klasyczny wygląd i minimalistyczny design pozwalają na wprowadzenie do aranżacji wnętrza wyjątkowego elementu dekoracyjnego, który świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym otoczeniu.

Nasze listwy przypodłogowe NMC, dostępne na stronie www.maszwnetrze.pl, wyróżniają się także trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dzięki temu listwy CF2S mogą zachować swój estetyczny wygląd przez wiele lat. Produkt jest również łatwy w utrzymaniu, można go wielokrotnie czyścić i myć, przywracając mu pierwotny schludny wygląd sprzed montażu.

CF2S NMC na ratunek ścianom i podłogom

Listwa przypodłogowa CF2S to synonim jakości, funkcjonalności oraz niepowtarzalnego charakteru. Jej prostokątny kształt stanowi efektywne rozwiązanie do szybkiego i łatwego zakrywania widocznych szczelin dylatacyjnych, wystającego okablowania, nieestetycznych końcówek tapet i innych niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Jej błyskawiczny i bezproblemowy montaż sprawia, że korzystanie z listwy przypodłogowej CF2S jest teraz jeszcze bardziej przyjemne.

Montaż listwy przypodłogowej CF2S NMC

Listwa przypodłogowa CF2S NMC to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki swojej lekkości, jest łatwa do zamontowania samodzielnie, co eliminuje konieczność angażowania kosztownej ekipy remontowej. Oferujemy także kleje NMC Adefix New i NMC Adefix Plus do łączenia listew, które ułatwiają i przyspieszają proces montażu.

Z naszym produktem z łatwością zakryjesz wszelkie nieestetyczne mankamenty na ścianach i podłogach. Gwarantujemy, że nasza dekoracja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, umożliwiając im samodzielne wykończenie wymarzonego pokoju w sposób prosty i efektywny, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Pomoc w dokonaniu wyboru

Jeśli masz wątpliwości, czy listwa przypodłogowa CF2S NMC jest dla Ciebie - skontaktuj się z nami! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza naszych ekspertów pozwala nam na doradzanie naszym klientom w sprawach związanych z kupnem, montażem lub pielęgnacją sztukaterii. Dzięki nam stworzysz oryginalne i wyjątkowe pomieszczenie, które zadowalać Cię będzie przez długie lata.

Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu: 609 142 576 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: