• -7%

NMC FD15S Listwa przypodłogowa

116,63 zł 108,46 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa NMC FD15S to funkcjonalny element wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Efektownie zamaskuje niedoskonałości płaszczyzn, ukryje wystające kable i przewody elektryczne oraz zatuszuje nieestetyczne szczeliny dylatacyjne. Jej nowoczesny, a zarazem prosty wygląd to klasa sama w sobie. Listwa przypodłogowa NMC FD15S bezbłędnie podkreśli charakter Twojego wnętrza, nadając mu przy tym oryginalności i dobrego stylu. Może być pomalowana na dowolny kolor. Wykonana z solidnego i mocnego materiału, odporna na uszkodzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FD15S
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FD15S NMC listwa przypodłogowa

Maskująca (renowacyjna) listwa przypodłogowa FD15S NMC jest produktem przeznaczonym do szybkiej i łatwej metamorfozy każdego pomieszczenia. Znudziły Ci się stare, przebarwione listwy? Nie masz czasu na długie godziny remontu? FD15S NMC jest czymś specjalnie dla Ciebie!

Listwa przypodłogowa FD15S NMC to świetny produkt, który pozwoli Ci zakryć wysłużone, nieestetyczne listwy, bez konieczności ich usuwania, co jest zabiegiem trudnym, kosztownym i uciążliwym. Listwy przypodłogowe FD15S charakteryzują się prostym designem, co sprawia, że świetnie komponują się do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnych i współczesnych pomieszczeń. Solidne wykonanie FD15S NMC pozwala przez długie lata cieszyć się idealnym wyglądem listew. Lekkość produktu i prostota wykonania pozwolą Ci na samodzielny i szybki montaż FD15S, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze.

FD15S NMC

Dzięki wykonaniu listwy przypodłogowej FD15S NMC z materiałów najwyższej jakości, bez problemu ukryjesz szczelinę dylatacyjną i mankamenty na styku ścian i podłogi, jak również będziesz w stanie zakryć stare i nieestetycznie wyglądające stare listwy bez konieczności ich wcześniejszego usuwania. FD15S NMC z powodzenia ukryje bowiem stare cokoły wykończeniowe. Równie łatwo pozbędziesz się wystających kabli i przewodów, które nie wpływają pozytywnie na efekt końcowy pomieszczeń.

Zakup listwy przypodłogowej FD15S NMC to inwestycja na długie lata. Wykonane z materiałów najwyższej jakości listwy cechują się wysoką odpornością na wodę, czy uszkodzenia mechaniczne, w związku z czym spełnią sprostają wielu trudnościom dnia codziennego. Przy okazji pozwolą Ci cieszyć się swoim nienagannym wyglądem przez długie lata.

Listwa przypodłogowa FD15S NMC - to Ty decydujesz!

Wiele osób rezygnuje z samodzielnego wykonywania prac remontowych ze względu na trudność poszczególnych zadań. Pracochłonny dotąd montaż listew przypodłogowych to coś, o czym możesz śmiało zapomnieć! Dzięki FD15S NMC w łatwy i przyjemny sposób zakryjesz stare listwy i nadasz swoim wnętrzom nowego designu. Zagruntowana struktura listwy przypodłogowej FD15S NMC pozwala Ci w każdym momencie zmienić charakter pomieszczeniom. FD15S NMC jest bowiem zawsze gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Możesz zatem wtopić listwę w otoczenie lub nadać jej wyrazisty kolor, by wprowadzić kolorystyczny akcent do swoich wnętrz. Wszystko zależy od Ciebie!

Montaż listwy przypodłogowej FD15S NMC

Lekkość konstrukcji i unikatowość wykonania pozwalają Ci na samodzielny montaż listwy przypodłogowej FD15S NMC. Koniec z wiecznym bałaganem przy remoncie! Czysty, a przede wszystkim trwały i solidny montaż umożliwią Ci niezawodne kleje NMC, Których użycie pozwoli Ci na ukrycie szczelin dylatacyjnych i wszelkich mankamentów na styku ścian i podłóg oraz zakamuflowanie zużytych już listew i nieestetycznego okablowania. Przeznaczone dokładnie do tego typu zadań kleje NMC Adefix i NMC Adefix Plus do łączeń sprawią, że wszystkie prace z listwami przypodłogowymi FD15S NMC wydadzą Ci się dziecinnie proste. Przekonaj się sam, że to nigdy wcześniej nie było takie łatwe.

FD15S NMC - najlepszy wybór to Twój wybór!

Rozwiązania proponowane przez markę NMC pozwalają przekonać do prac remontowych nie tylko fanatyków, ale także tych, którzy jak dotąd nie spieszyli się do wykonywania jakichkolwiek zmian w domu. Nie ma się co dziwić, skoro dotychczas remont kojarzył się z bałaganem, czekaniem i ogromnymi kosztami. Ale czas zmienić przekonanie! Dzięki listwom przypodłogowym FD15S NMC szybko nadasz swoim wnętrzom nowego charakteru, a sam remont wyda Ci się niezwykle prosty i przyjemny. Jakość świadczonych usług i produktów firmy NMC zyskuje uznanie w oczach coraz większej ilości klientów. FD15S NMC to prostota użycia i najwyższa jakość. Przekonaj się sam!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: