• -7%

NMC IL11 Listwa przypodłogowa oświetleniowa

135,99 zł 126,47 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC IL11 to propozycja nowoczesnej sztukaterii, która dzięki możliwości montażu z oświetleniem w postaci taśmy LED nada wyjątkowego wykończenia w każdym wnętrzu. Model został stworzony z odpornych na wilgoć i uderzenia materiałów. Ponadto listwa NMC IL11 jest łatwa w montażu i przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  IL11
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

IL11 NMC oświetleniowa listwa przypodłogowa

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy pragną stworzyć w wnętrzu magiczny klimat. Jest to model w pełni przystosowany do montażu taśmy ledowej. Wysokojakościowa listwa przypodłogowa usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Została ona wykonana z certyfikowanego tworzywa, które spełnia wszystkie obowiązujące normy oraz standardy. Warto podkreślić, że oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC nie posiada w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie, czy też środowisko naturalne. Z tego względu może ona zostać umieszczona w niemal dowolnym miejscu. Taka sztukateria zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających osobach. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC świetnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, czy też minimalistycznych. Jest szczególnie chętnie wybierana do wielkomiejskich aranżacji.

Listwa przypodłogowa o prostej budowie

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC posiada nieskomplikowaną budowę, jednak stanowi to niewątpliwy atut. Taką sztukaterię można bez większych trudności wkomponować w dane wnętrze. Nie trzeba obawiać się, że będzie ona przytłaczać pomieszczenie. Prezentowana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC gwarantuje ponadczasową elegancję, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jest to prawdziwy hit w trendach wnętrzarskich. Sporym atutem jest wysoka swoboda w doborze pozostałych elementów wystroju. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC daje wiele możliwości aranżacyjnych - po czasie możemy diametralnie odmienić wnętrze bez konieczności wymiany sztukaterii. Przedstawiana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC to zakup na długie lata, a taka inwestycja opłaca się najbardziej.

IL11 NMC - stwórz magiczny klimat w mieszkaniu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC wybierana jest szczególnie chętnie przez tych, którzy cenią sobie nieprzeciętną atmosferę. Warto zaznaczyć, że światło LED jest w pełni bezpieczne, co niweluje ryzyko zaistnienia wielu groźnych zjawisk. Przede wszystkim nie nagrzewa się ono, ani nie emituje szkodliwych substancji. Nie bez znaczenia jest również żywotność - nie trzeba obawiać się konieczności częstej wymiany taśmy ledowej. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC szczególnie dobrze prezentuje się w salonie, jadalni, czy też sypialni. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić ją również w innym pomieszczeniu np. kuchni, gabinecie, przedpokoju. Prezentowany model jest wyjątkowo wytrzymały oraz niepodatny na pęknięcia, czy też inne deformacje. Stanowi również skuteczną barierę przed wilgocią.

Montaż listwy przypodłogowej IL11 NMC

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC produkowana jest w kolorze białym. Jej powierzchnia jest kompleksowo wykończona, dzięki czemu sztukateria może zostać zamontowana w gotowej formie. Należy również wspomnieć o możliwości jej pomalowania na dowolny kolor. Przedstawiana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki, co stanowi niewątpliwy atut. Nie musimy dodatkowo wygładzać jej powierzchni - wystarczy jedynie oczyścić ją z pyłu, czy też kurzu. Do pomalowania można wykorzystać farbę, która nie posiada rozpuszczalników. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL11 NMC jest równie prosta w montażu, co model standardowy. Pierwszym krokiem jest jednak przymocowanie taśmy LED. Do montażu zaleca się wykorzystanie kleju NMC Adefix New oraz kleju do łączeń NMC Adefix Plus. Przedstawiana sztukateria sprawdzi się nawet w przypadku, gdy chcemy zatuszować szczelinę dylatacyjną lub inne mankamenty, które pojawiły się na łączeniu podłogi oraz ścian.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: