• -7%

NMC IL10 Listwa przypodłogowa oświetleniowa

143,10 zł 133,08 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 133.08 zł

Opis produktu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa NMC IL10 perfekcyjnie podkreśli atuty ścian w pomieszczeniu oraz nada wyjątkowego i nowoczesnego charakteru wykańczanemu wnętrzu.

Model NMC IL10 skutecznie zasłoni mankamenty na styku ścian i podłogi, a dodatkowo dzięki możliwości montażu z taśmą LED świetnie doświetli pomieszczenie. Oświetleniowa listwa przypodłogowa NMC IL10 jest przygotowana do malowania, łatwa w montażu i odporna na zmywanie czy uszkodzenia mechaniczne.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Listwa nie zawiera oświetlenia LED.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  IL10
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

IL10 NMC oświetleniowa listwa przypodłogowa

Wysoka jakość w niskiej cenie? Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na uzyskaniu innowacyjnego oraz świeżego wyglądu w mieszkaniu. Nowoczesna listwa IL10 NMC
przystosowana jest do montażu taśmy ledowej, której światło bez wątpienia doda oryginalności wykańczanemu wnętrzu, uzupełniając perfekcyjnie aranżację całego mieszkania. Ponadto za pomocą tej sztukaterii sprawnie ukryjesz nieestetyczne szczeliny dylatacyjne lub końcówki tapet, a także wszelkie niedoskonałości powierzchni na styku ścian i podłogi.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC jest wyjątkowo solidna i trwała. Wysokiej jakości materiały zastosowane przy produkcji tego produktu sprawiają, że listwa IL10 NMC doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Model ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby wystąpić przy sprzątaniu mieszkania. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać umieszczona również w obiektach użyteczności publicznej, czyli np. restauracji, biurze, hotelu. Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Praktyczna listwa przypodłogowa IL10 NMC

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC jest wyjątkowo praktyczna. Mogłoby się wydawać, że stanowi ona przede wszystkim element dekoracyjny. Opisywany model posiada nieprzeciętne walory estetyczne. Trzeba jednak podkreślić, że jest on również funkcjonalny.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC skutecznie zatuszuje wszelkie niedoskonałości, które często pojawiają się na styku podłogi oraz ścian. Listwa IL10 NMC ukryje nieestetyczne i rzucające się w oczy szczeliny dylatacyjne, wystające okablowanie lub mankamenty powierzchni, podkreślając najważniejsze atuty podłogi i ścian. Nie trzeba obawiać się, że niedoskonałości powierzchni osłabią przyczepność sztukaterii. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC przez długi czas pozostanie w niezmiennym położeniu, ciesząc oczy domowników przez wiele lat.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa łatwa w montażu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać przymocowana w ciągu kilkunastu minut. Podstawę stanowi tutaj prawidłowe wymierzenie wnętrza. Należy uwzględnić wszelkie uskoki, czy też wnęki. Prezentowana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC mocowana jest w sposób bezinwazyjny - najlepiej zaopatrzyć się w klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adfix Plis. Uzyskanie maksymalnej przyczepności nie stanowi żadnego wyzwania. Dzięki wyjątkowej lekkości oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może być zamontowana bez konieczności wynajmowania specjalnej i kosztownej ekipy remontowej.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC jest gotowa do pomalowania, a jej powierzchnia nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki. By perfekcyjnie dopasować tę dekorację do aranżacji wykańczanego pomieszczenia, wystarczy pomalować listwę farbą niezawierającą rozpuszczalników. Pełne krycie uzyskamy zarówno w przypadku jasnych, jak i ciemnych kolorów

Oświetleniowa listwa przypodłogowa

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC niezwykle efektowna. Warto jednak podkreślić, że jest to produkt najwyższej klasy, który swoją jakością usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Powierzchnia prezentowanej sztukaterii jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, czy też wilgoć.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze, montażu lub pielęgnacji sztukaterii? Napisz lub zadzwoń do nas! Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam od lat doradzać naszym klientom w sprawach związanych z profesjonalnym wykańczaniem wnętrz.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: