• -7%

NMC IL10 Listwa przypodłogowa oświetleniowa

135,99 zł 126,47 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa NMC IL10 to element wykończeniowy, który będzie stanowić niebywałą dekorację w każdym wnętrzu. Model doskonale zasłoni mankamenty na styku ścian i podłogi, a dodatkowo dzięki możliwości montażu z taśmą LED świetnie doświetli pomieszczenie. Listwa NMC IL10 jest ponadto przygotowana do malowania, łatwa w montażu i odporna na zmywanie.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  IL10
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

IL10 NMC oświetleniowa listwa przypodłogowa

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC to prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują sztukaterii wysokiej jakości dostępnej w korzystnie niskiej cenie. Prezentowany model jest wyjątkowo solidny, dzięki czemu przez długie lata będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Certyfikowane tworzywo nie posiada w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Opisywana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC genialnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, czy też klasycznych. Należy podkreślić, że pod względem konstrukcyjnym została ona przystosowana do montażu taśmy ledowej. Nie trzeba więc obawiać się, że będzie to problematyczne zadanie - wystarczy stosować się do instrukcji producenta. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać umieszczona również w obiektach użyteczności publicznej, czyli np. restauracji, biurze, hotelu. Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Praktyczna listwa przypodłogowa IL10 NMC

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC jest wyjątkowo praktyczna. Mogłoby się wydawać, że stanowi ona przede wszystkim element dekoracyjny. Opisywany model posiada nieprzeciętne walory estetyczne. Trzeba jednak podkreślić, że jest on również funkcjonalny. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC skutecznie zatuszuje wszelkie niedoskonałości, które często pojawiają się na styku podłogi oraz ścian. Jest to doskonała opcja w przypadku szczeliny dylatacyjnej. Nie trzeba obawiać się, że niedoskonałości powierzchni osłabią przyczepność sztukaterii. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC przez długi czas pozostanie w niezmiennym położeniu, co stanowi jej ogromną zaletę.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa łatwa w przymocowaniu

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać przymocowana w ciągu kilkunastu minut. Podstawę stanowi tutaj prawidłowe wymierzenie wnętrza. Należy uwzględnić wszelkie uskoki, czy też wnęki. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać zmontowana bezpośrednio po zakupie.Występuje ona w kolorze białym, dzięki czemu pasuje do wielu rozmaitych aranżacji. Ponadto powierzchnia nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki. Prezentowana oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC mocowana jest w sposób bezinwazyjny - najlepiej zaopatrzyć się w klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń NMC Adfix Plis. Uzyskanie maksymalnej przyczepności nie stanowi żadnego wyzwania. Ponadto sam proces mocowania jest szybki i niekłopotliwy.

Malowanie listwy przypodłogowej IL10 NMC

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC może zostać przemalowana na dowolny kolor, dzięki czemu będzie w stu procentach przystosowana do danego wnętrza. Pełne krycie uzyskamy zarówno w przypadku jasnych, jak i ciemnych kolorów, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Należy jednak zaznaczyć, że oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC została wykonana z tworzywa sztucznego wrażliwego na działanie niektórych związków chemicznych. Z tego względu istnieje możliwość stosowania wyłącznie farb, które nie posiadają rozpuszczalników. Mowa tutaj w szczególności o farbach wodnych, czy też lateksowych.

Oświetleniowa listwa przypodłogowa tania w zakupie

Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC jest tania, dzięki czemu niemal każdy może pozwolić sobie na zakup. Warto jednak podkreślić, że jest to produkt najwyższej klasy, który swoją jakością usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Powierzchnia prezentowanej sztukaterii jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, czy też wilgoć. Oświetleniowa listwa przypodłogowa IL10 NMC przetrwa nawet najtrudniejsze warunki otoczenia.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: