• -7%

NMC FL17 Listwa przypodłogowa

149,60 zł 139,13 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139.13 zł

Opis produktu

Wysoka listwa przypodłogowa NMC FL17 to dekoracja, która doskonale uzupełni aranżację nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomieszczeń - FL17 odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach, skutecznie ukrywając wszelkie niedoskonałości widoczne na styku ścian i podłogi.

Funkcjonalna listwa przypodłogowa NMC FL17 jest trwała i odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest lekki, gotowy do montażu oraz do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  17
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FL17
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FL17 NMC listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa NMC FL17 jest wyjątkową dekoracją, której prosty design podkreśli estetykę zarówno niewielkich, jak i dużych pomieszczeń. Za pomocą tej listwy wykończeniowej zakryjesz wszelkie szczeliny dylatacyjne, wystające okablowanie czy nieestetyczne mankamenty na styku ścian i podłogi. Listwa NMC FL17 jest odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Lekkość produktu umożliwia jego samodzielne zamontowanie. NMC FL17 jest także przygotowana do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Funkcjonalność listwy NMC FL17 pozwala na zastosowanie tego modelu w każdym pomieszczeniu. Jest to produkt wykonany z mocnego tworzywa sztucznego. Wspomniany materiał jest pozbawiony toksycznych związków - posiada niezbędne certyfikaty, które stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości. Prezentowana sztukateria stanowi połączenie okazyjnie niskiej ceny oraz wysokiej trwałości.

Listwa przypodłogowa odporna na uszkodzenia

W produkcji elementu sztukateryjnego, jakim jest listwa przypodłogowa NMC FL17, stosowana jest najnowsza technologia oraz wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, które zapewniają produktowi doskonałą trwałość. Dekoracyjna listwa NMC FL17 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wilgoci. Tę funkcjonalną sztukaterię można umieścić także w pomieszczeniu narażonym na wahania temperatury. Listwa NMC FL17 nie odkształci się od przypadkowego uderzenia mopem czy odkurzaczem i może być czyszczona wielokrotnie, tym samym zachowując swoją świeżość.

Listwa przypodłogowa FL17 NMC jest kompleksowo zabezpieczona przez czynnikami otoczenia, a więc nie ma konieczności pokrywania jej dodatkową warstwą ochronną. Można przymocować ją bezpośrednio po zakupie, co pozwala Ci na samodzielne wykończenie pomieszczenia. Listwa przypodłogowa FL17 NMC często wybierana jest do salonu, jadalni, czy też sypialni. Warto jednak wiedzieć, że nie pochłania ona wilgoci, a więc jest to świetny wybór również do kuchni, przedpokoju, czy też łazienki.

Minimalistyczna listwa przypodłogowa FL17 NMC

Prosty i minimalistyczny design listwy przypodłogowej FL17 NMC doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych pomieszczeniach. Wysoka listwa dekoracyjna jest także odpowiednim rozwiązaniem do małych lub dużych wnętrz, w których należy podkreślić najważniejsze walory ścian i podłogi.

Listwa FL17 NMC można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz aranżacji konkretnego pomieszczenia. Pokryta specjalnym gruntem listwa FL17 NMC jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jeśli nudzi Cię klasyczna biel lub chciałbyś lepiej dopasować listwę przypodłogową do swojego pokoju marzeń, wybierz ulubiony kolor farby akrylowej czy silikonowej i zmień wygląd swojego wnętrza. Biała powierzchnia nie jest problematyczna w malowaniu, a uzyskanie pełnego krycia nie stanowi żadnego wyzwania.

Ekspresowy montaż listwy przypodłogowej FL17 NMC

Listwa przypodłogowa FL17 NMC jest wykonana z wyjątkowo lekkich i trwałych materiałów, które sprawiają, że ta wyjątkowa dekoracja może cieszyć oczy domowników przez wiele długich lat. Listwa FL17 NMC jest przygotowana do samodzielnego montażu, co pozwala uniknąć konieczności zatrudnienia ekipy remontowej. Przymocowanie listwy własnymi rękoma umożliwia zaoszczędzenie cennego czasu oraz pieniędzy.

Listwa przypodłogowa FL17 NMC może zostać zmontowana w ekspresowym tempie, co z pewnością zadowoli tych, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości czasu. Ważne jest jednak to, aby podczas zakupu sztukaterii prawidłowo wskazać jej potrzebą ilość. Listwa przypodłogowa FL17 NMC może zostać dopasowana pod względem wymiarów do danego pomieszczenia. Przeszkody nie stanowią uskoki, czy też wnęki. Sztukaterię można przycinać bez ryzyka jej zniszczenia.

Listwa przypodłogowa FL17 NMC powinna zostać zamocowana za pomocą akcesoriów polecanych przez producenta. Niezbędny jest klej montażowy NMC Adefix New oraz klej montażowy NMC Adefix Plus. Wszystkie te akcesoria znajdziesz na stronie www.maszwnetrze.pl.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: