• -7%

NMC FL17 Listwa przypodłogowa

142,16 zł 132,21 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FL17 to produkt, który swoją jakością wykonania i niepowtarzalnym designem zachwyci każdego miłośnika sztukaterii. model gwarantuje perfekcyjne wykończenie styku ścian i podłogi przepięknie podkreślając charakter wnętrza. Listwa przypodłogowa

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  17
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FL17
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FL17 NMC listwa przypodłogowa

Wytrzymała listwa przypodłogowa FL17 NMC sprawdzi się w niemal każdym mieszkaniu. Jest to produkt wykonany z mocnego tworzywa sztucznego. Wspomniany materiał jest pozbawiony toksycznych związków - posiada niezbędne certyfikaty, które stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości. Prezentowana sztukateria stanowi połączenie okazyjnie niskiej ceny oraz wysokiej trwałości. Listwa przypodłogowa FL17 NMC utrzymana jest w nowoczesnym stylu, a więc pasuje do większości wielkomiejskich aranżacji. Sporym atutem jest fakt, że bez trudu można wpasować ją w dane otoczenie. Listwa przypodłogowa FL17 NMC przyciąga wzrok, a jednocześnie jest niezwykle subtelna. To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą uniknąć przepychu. Uniwersalność listwy przypodłogowej FL17 NMC sprawia, że można ją umieścić zarówno w małym, jak i przestronnym wnętrzu. Jest to kwestia indywidualna, gdyż przedstawiany model w każdym wariancie prezentuje się świetnie. Ponadto zakryje on szczelinę dylatacyjną, czy też inne mankamenty powstałe na styku ścian oraz podłogi.

Listwa przypodłogowa odporna na uszkodzenia

Listwa przypodłogowa FL17 NMC jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, czy też działanie wilgoci. Dodatkowym plusem jest fakt, że można umieścić ją również w pomieszczeniu narażonym na wahania temperatury. Listwa przypodłogowa FL17 NMC nie traci swojej pierwotnej formy, a więc jest to inwestycja, która się opłaca. Trzeba wspomnieć, że nie wymaga ona szczególnej konserwacji. Wystarczy jedynie regularnie oczyszczać jej powierzchnię. Ponadto listwa przypodłogowa FL17 NMC jest kompleksowo zabezpieczona przez czynnikami otoczenia, a więc nie ma konieczności pokrywania jej dodatkową warstwą ochronną. Można przymocować ją bezpośrednio po zakupie, co stanowi ogromne udogodnienie. Listwa przypodłogowa FL17 NMC często wybierana jest do salonu, jadalni, czy też sypialni. Warto jednak wiedzieć, że nie pochłania ona wilgoci, a więc jest to świetny wybór również do kuchni, przedpokoju, czy też łazienki. Wilgoć nie osłabia również wiązania pomiędzy sztukaterią oraz ścianą, dzięki czemu nie będzie ona odpadać.

Minimalistyczna listwa przypodłogowa FL17 NMC

Listwa przypodłogowa FL17 NMC w stylu minimalistycznym wydaje się być znakomitą propozycją dla tych, którzy doceniają prostotę oraz elegancję. Przedstawiana sztukateria pozostanie w mieszkaniu długie lata. Możemy swobodnie zmieniać elementy wystroju - nie trzeba martwić się, że listwa przypodłogowa FL17 NMC przytłoczy pomieszczenie. Trzeba dodać, że można ją dopasować do osobistych upodobań. Wystarczy jedynie ją pomalować. Biała powierzchnia nie jest problematyczna w malowaniu, a uzyskanie pełnego krycia nie stanowi żadnego wyzwania. Listwa przypodłogowa FL17 NMC może zostać pomalowana wyłącznie farbą bez rozpuszczalników. Istotne jest to, aby bezwzględnie trzymać się tej zasady. W innym przypadku można doprowadzić do przedwczesnego uszkodzenia powierzchni.

Ekspresowy montaż listwy przypodłogowej FL17 NMC

Listwa przypodłogowa FL17 NMC może zostać zmontowana w ekspresowym tempie, co z pewnością zadowoli tych, którzy nie posiadają zbyt dużej ilości czasu. Nie musimy korzystać z pomocy profesjonalistów, co niesie za sobą znaczną oszczędność. Ważne jest jednak to, aby podczas zakupu sztukaterii prawidłowo wskazać jej potrzebą ilość. Listwa przypodłogowa FL17 NMC może zostać dopasowana pod względem wymiarów do danego pomieszczenia. Przeszkody nie stanowią uskoki, czy też wnęki. Sztukaterię można przycinać bez ryzyka jej zniszczenia. Listwa przypodłogowa FL17 NMC powinna zostać zamocowana za pomocą akcesoriów polecanych przez producenta. Niezbędny jest klej montażowy NMC Adefix New oraz klej montażowy NMC Adefix Plus.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: