• -7%

ORAC DECOR SX118 Listwa przypodłogowa

126,30 zł 117,46 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.46 zł

Opis produktu

SX118 Orac Decor to ozdobna przypodłogowa listwa wykończeniowa o efektownym kształcie, która dopasuje się do każdej stylizacji wnętrza. Klasyczna listwa ORAC SX118 uwydatni każdą podłogę, dodatkowo chroniąc ściany przed uszkodzeniem. Listwa przypodłogowa Orac Decor ukryje nieestetyczne kable, przewody oraz szczelinę dylatacyjną. Jest wytrzymała i odporna na wilgoć. Łatwość montażu wraz z możliwością pomalowania dowolną farbą do wnętrz pozwala na jej zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  SX118
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

SX118 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 to produkt, który ma za zadanie pełnić nie tylko funkcję estetyczną, ale również i ochronną. Jest ona przeznaczona do chronienia między innymi ścian oraz podłóg przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz maskowanie nierówności, które mogą wystąpić na styku rzeczonych ścian i podłóg. Oprócz tego, listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 zasłania szczelinę dylatacyjną, która powstaje najczęściej w trakcie montażu paneli lub parkietów.

Orac Decor SX118 - produkt najwyższej jakości

Listwa Orac Decor SX118 jest przede wszystkim jednym z najwyższej jakości produktem marki Orac Decor. Wykonana z najwyższej jakości materiałów charakteryzuje się zarówno dużą estetyką, jak i trwałością. Solidne wykonanie sprawia ponadto, że listwa ta jest w stanie posłużyć w każdym domu oraz mieszkaniu przez bardzo długi czas. Oprócz tego, warto nadmienić, iż listwa posiada prosty design, który jednocześnie uświetni każdą aranżację. Można ją ponadto zastosować do każdego rodzaju pomieszczeń. W głównej mierze nadaje się do salonu, pokoi, jak i korytarzy domowych.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 świetnie komponuje się z podłogą, co tym samym przyczynia się do tworzenia spójności wraz ze ścianą. Rzeczona listwa jest w stanie doskonale maskować różne okablowania oraz przewody elektryczne, które bardzo często niszczą wystrój wnętrza.

Listwa przypodłogowa SX118 została wykonana z wykorzystaniem najnowszej technologii. Oznacza to więc, że produkt ten charakteryzuje się odpornością na wszelkie uszkodzenia, a także ubytki. Dzięki temu, listwa jest w stanie posłużyć przez wiele lat, nie tracąc na swojej estetyczności oraz wartości. Listwa posiada także cechy oraz właściwości, które sprawiają, że element ten będzie idealną, oryginalną oraz dekoracyjną częścią niemal każdego wnętrza. Co więcej, warto nadmienić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 spełni oczekiwania absolutnie każdego - nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chcą urządzić własny dom lub mieszkanie z dbałością o każdy szczegół.

SX118 – listwa przypodłogowa pełna zalet

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 jest produktem wykonanym z najwyższej jakości materiałów, co oznacza, że jest ona w stanie wkomponować się w każde wnętrza. Pełni ona nie tylko rolę ozdobną, ale i ochronną. Co więcej, produkt ten jest odporny na wilgoć, w związku z czym istnieje możliwość mycia jej oraz czyszczenia, a to w żadnym wypadku nie przełoży się na jej walory.

Listwa jest ponadto odporna na wszelakie uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia oraz odpryski. Nie trzeba zatem martwić się o nieprzewidziane wypadki. Warto nadmienić, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 jest przygotowana do pomalowania każdą farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Łatwy montaż listwy SX118 Orac Decor

Listwa przypodłogowa Orac Decor charakteryzuje się również łatwym i stosunkowo szybkim montażem. Wystarczy użyć do tejże czynności kleju montażowego Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX200. Z ich pomocą można bez większego problemu przykleić wspomnianą listwę, bez konieczności stosowania gwoździ czy niszczenia ściany. Rzeczony produkt można samodzielnie montować.

Wspomniane kleje w szybki oraz bardzo bezpieczny sposób połączą listwy wraz ze ścianami oraz nie pozostawią jakichkolwiek śladów, nawet po ich demontażu. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX118 może być również odpowiednio pomalowana na dowolny wybrany kolor, co wyróżnia ten produkt na tle konkurencyjnych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: