• -7%

ORAC DECOR SX125 Listwa przypodłogowa

41,43 zł 38,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38.53 zł

Opis produktu

SX125 Orac Decor to listwa dekoracyjna o efektownym, lecz uniwersalnym kształcie, dzięki czemu dopasujesz ją do każdego wnętrza. Prosta forma i delikatność listwy przypodłogowej Orac Decor SX125 pozwoli na uwydatnienie podłogi i nadanie wnętrzu niezwykłej elegancji oraz stylu. Listwa jest wytrzymała, jak i również odporna na wilgoć. Możliwość pomalowania dowolną farbą do wnętrz w połączeniu z łatwością montażu pozwala na jej zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.4
 • Symbol
  SX125
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

SX125 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 to połączenie doskonałych parametrów użytkowych oraz korzystnej ceny. Dzięki niej można zatuszować wszelkie mankamenty znajdujące się na ścianie. Orac Decor SX125 ukryje nawet szczeliny dylatacyjne, a także wszelkie mankamenty znajdujące się na styku podłogi oraz ścian. Wszystko to sprawia, że pomieszczenie będzie prezentował się o wiele lepiej. Kolejną zaletą opisywanego produktu jest jego atrakcyjna stylistyka.

Minimalistyczne wzornictwo pasuje do wielu rozmaitych aranżacji. Nie jest to design, który przytłoczy wnętrze. Prostota i funkcjonalność sprawia, że omawiana listwa przypodłogowa sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach. Wszystko zależy wyłącznie od osobistych upodobań.

Orac Decor SX125 - najwyższa jakość

Listwa wykończeniowa Orac Decor SX125 to produkt najwyższej jakości, który wykonywany jest wyłącznie z certyfikowanych tworzyw. Zastosowane materiały spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Przekłada się to na wysoką żywotność oraz odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Nie trzeba obawiać się zniszczeń, czy też innych niedoskonałości, które mogłyby pojawić się po pewnym czasie.

Każda listwa przypodłogowa SX125 Orac Decor produkowana jest przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Przechodzi przez zaawansowaną kontrolę jakości. Bezpośrednio przekłada się to na poziom wytrzymałości. Nie jest to produkt podatny na wgniecenia, czy też odpryski.

SX125 Orac Decor - przygotowana do malowania

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 jest kompleksowo przygotowana do malowania. Właśnie dlatego możemy nadać jej dowolny kolor, a wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Najważniejsze jest to, aby nie stosować farb zawierających rozpuszczalniki. Mogłyby one wywołać trwałe uszkodzenia tworzywa. Doskonale sprawdzi się tutaj farba lateksowa, akrylowa, czy też silikonowa.

To od osobistych upodobań zależy, czy listwa przypodłogowa będzie kontrastować z otoczeniem, czy też wtapiać się w wnętrze. Możliwości jest wiele. Orac Decor SX125 w intensywnym odcieniu z pewnością odmieni charakter każdego wystroju. Jest to prosty sposób na to, aby wnętrze zyskało nieprzeciętnego wyrazu.

Listwa przypodłogowa łatwa w montażu, czyli SX125 Orac Decor

Orac Decor SX125 to listwa przypodłogowa, którą można szybko i bezproblemowo zamocować. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie wysoki poziom wygody. Montaż przebiega w błyskawicznym tempie, dzięki czemu można poradzić sobie z tym samodzielnie. Nie potrzebujemy wsparcia fachowców, co pozwoli zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 wymaga zakupu mocnego, a zarazem łagodnego kleju, który nie uszkodzi materiału. Najlepszą opcją jest Orac Decor FDP500. Łączenia wymagają wyższego poziomu precyzji. Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się w klej do łączeń Orac Decor FX400. Listwa przypodłogowa jest w pełni bezpieczna w montażu. Nie trzeba więc obawiać się toksycznych oparów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie. Plusem jest fakt, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 nie pozostawia nieestetycznych śladów i zabrudzeń.

Orac Decor SX125 w korzystnej cenie

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 jest niedroga, co stanowi jej kolejną zaletę. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wydawać majątku. Trwała listwa przypodłogowa z pewnością będzie zdobić nasze mieszkanie przez długie lata. Nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX125 może zostać docięta na wybrany wymiar, co jest szczególnie istotne w przypadku wnęk, czy innych nierówności. Możemy liczyć na perfekcyjne dopasowanie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: