• -7%

ORAC DECOR SX165flex Listwa przypodłogowa

187,25 zł 174,14 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 174.14 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa wykończeniowa, jaką jest listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX165 Flex pozwala perfekcyjnie wykończyć wnętrze niezależnie od krzywizn ścian. Listwa idealnie podkreśla podłogę oraz zakrywa okablowanie i szczelinę dylatacyjną powstającą przy montażu paneli bądź parkietu również przy łukach. Listwa jest odporna na wilgoć i uderzenia. Możliwość pomalowania giętkiej listwy Orac SX165F pozwala na jej zastosowanie w każdym wnętrzu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Symbol
  sx165 flex
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

SX165 Flex Orac Decor elastyczna listwa przypodłogowa

Giętka listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 Flex jako sztukateria najwyższej jakości spełni wymagania niejednego miłośnika eleganckiego wykończenia styku ścian i podłogi. Stworzenie jej z wytrzymałych tworzyw i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że koło listwy przypodłogowej SX165 Flex nie przechodzi się obojętnie. Jej giętkość doskonale dopasowuje się do łuków, a gustowny kształt umożliwia użycie produktu w dowolnym wnętrzu.

Orac Decor SX165 Flex i jej niezwykła szykowność

Gięta listwa przypodłogowa SX165 Flex Orac Decor to sztukateria wykończeniowa, która wprowadzi do każdego wnętrza wyjątkowego oblicza. Dzieje się tak za sprawą niezwykle przemyślanej formy, która zachwyca swoją prostotą, a zarazem jest naprawdę elegancka. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 Flex to produkt, który zdecydowanie spodoba się wielbicielom nowocześniejszych wnętrz, którzy cenią eleganckie wykończenie styku podłogi oraz ścian w niejednym wnętrzu. Produkt jest stworzony w taki sposób, by nie tylko zasłonić znajdującą się w tym miejscu dylatację, czy nierówności malowania, ale również nieestetyczne okablowanie. Giętka listwa przypodłogowa SX165 Flex Orac Decor jest więc nie tylko piękna, ale także niezwykle praktyczna.

Trwała elastyczna przypodłogowa listwa SX165 Flex

Wyprodukowanie giętej przypodłogowej listwy SX165 Flex Orac Decor z najwyższej jakości tworzyw przy wykorzystaniu najnowszych technologii spowodowało, że jest to zdecydowanie model z najwyższej półki. Sztukateria wykończeniowa w postaci przypodłogowej listwy SX165 Flex pomimo swojej giętkości wyróżnia się doskonałą wytrzymałością na wszystkie uderzenia, zarysowania, czy wgniecenia. Co więcej, producent zadbał o to, aby przypodłogowa listwa Orac Decor SX165 Flex była również odporna na wodę, tak więc zastosował właściwe materiały.

Orac Decor SX165 Flex i gotowość do malowania

Orac Decor SX165 Flex to przypodłogowa listwa, fabrycznie przygotowana do malowania. Umożliwia to wkomponowanie produktu praktycznie do każdego pomieszczenia poprzez użycie dowolnej farby, niezawierająca rozpuszczalników. Elastyczna listwa przypodłogowa SX165 Flex Orac Decor daje więc nadzwyczajne możliwości aranżacyjne.

Listwa Orac Decor SX165 Flex i sposób jej montażu

Gięta listwa przypodłogowa SX165 Flex Orac Decor jest sztukaterią wykończeniową niezwykle łatwą w montażu. Przymocowanie produktu na styku ścian i podłogi odbywa się wyłącznie za pomocą polecanych klejów montażowych no i bezspornie niezbędnych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie. Aby uzyskać najlepszy efekt końcowy, należy użyć klej montażowy FDP500 oraz klej do łączeń listew FX400 producenta Orac Decor. W razie wątpliwości związanych z montażem sztukaterii serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Doradztwo przy zakupie listew przypodłogowych

Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru, zakupu i montażu sztukateryjnych detali oferowanych w naszym sklepie internetowym to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących odpowiedzi, jak i również przybliży parametry techniczne każdego produktu, oferowanego w naszym sklepie, jak i także elastycznej listwy przypodłogowej Orac Decor SX165 Flex.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: