• -7%

ORAC DECOR SX138 FLEX Listwa przypodłogowa

277,62 zł 258,18 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 258.18 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX138F gwarantuje perfekcyjne wykończenie w każdym wnętrzu również z łukami. Modny design, elegancja i niezwykła jakość wykonania z wytrzymałych na uderzenia i wilgoć materiałów świetnie podkreśla podłogę, ukrywając szczelinę dylatacyjną i okablowanie. Gięta listwa Orac Decor SX138 Flex jest gotowa do pomalowania oraz łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  SX138F
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

SX138 Flex Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa, jaką jest model Orac Decor SX138 Flex to nadzwyczajnej jakości sztukateria nadająca eleganckiego wykończenia na styku podłogi i ścian. Wyprodukowanie produktu z wysoce wytrzymałych tworzyw oraz zadbanie o najdrobniejsze szczegóły powoduje, że listwa przypodłogowa SX138 Flex Orac Decor robi ogromne wrażenie na każdym miłośniku eleganckiego wykończenia. Elastyczność listwy doskonale dopasowuje się do różnych zakrzywień ścian jak na przykład łuki, a dzięki wyrafinowanemu wzornictwu umożliwia wykorzystanie produktu w niejednej stylizacji wnętrza.

Gięta listwa SX138 Flex o niezwykłej szykowności

Gięta listwa przypodłogowa SX138 Flex to detal sztukateryjny, wprowadzający do dowolnego pomieszczenia niespotykanego charakteru, za sprawą niezwykle przemyślanej linii, która zachwyca swoją uniwersalnością, a zarazem jest prawdziwie elegancka. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX138 Flex to zatem model, który na pewno spodoba się miłośnikom bardziej modernistycznych aranżacji, ceniących niepowtarzalne wykończenie na styku ścian i podłogi. Model został wyprodukowany tak, aby nie tylko zasłonić znajdującą się tam szczelinę dylatacyjną bądź nierówności pozostałe po malowaniu. Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX138 Flex zamaskuje także nieestetyczne okablowanie jest więc nie tylko efektowna, ale również niezwykle praktyczna.

Giętka listwa SX138 FLEX i jej wytrzymałość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac Decor SX138 Flex jako model z górnej półki, została stworzona z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sztukateria wykończeniowa, jaką jest SX138 Flex Orac Decor pomimo swojej giętkości cechuje się niebywałą trwałością na uderzenia, wgniecenia, a także zarysowania. Co więcej, marka zadbała o to, by produkt, jakim jest SX138 Flex Orac Decor był również wytrzymała na wilgoć.

Gotowość do malowania listwy Orac Decor SX138 Flex

SX138 Flex Orac Decor to listwa przypodłogowa fabrycznie przygotowana do samodzielnego malowania. Umożliwia to bezproblemowe dopasowanie produktu do dowolnego pomieszczenia, dzięki wykorzystaniu wybranej farby, która w swoim składzie nie posiada rozpuszczalników. Gięta przypodłogowa listwa wykończeniowa Orac Decor SX138 Flex pozwala zatem na urealnienie każdych projektów aranżacji.

Listwa Orac Decor SX138 Flex to produkt łatwy w montażu

Listwa przypodłogowa SX138 Flex Orac Decor jest elastyczną sztukaterią wykończeniową o niezwykle prostym mocowaniu. Montaż produktu wzdłuż styku podłogi i ścian za pomocą rekomendowanych klejów montażowych, zapewnia odpowiednią trwałość oraz jakość łączenia. Oczywiście niezbędne do montażu akcesoria dostępne są w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania najlepszego efektu końcowego, należy zastosować klej montażowy FDP500, jak i również klej na łączenia listew FX400. W przypadku zaistnienia problemów dotyczących przymocowania zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Profesjonalne doradztwo przy zakupie listew przypodłogowych

Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z wyborem, zakupem, czy też montażem detali sztukateryjnych znajdujących się w naszym sklepie internetowym to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasza obsługa udzieli wszelkich odpowiedzi, w tym także dotyczących specyfikacji dowolnego modelu, oferowanego w ofercie naszego sklepu internetowego oraz listwy przypodłogowej SX138 Flex Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: