• -7%

NMC Z51 Listwa sufitowa

361,28 zł 335,99 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z51 to wyjątkowy element dekoracyjny, o uniwersalnym kształcie dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza, doskonale ukrywając wszelkie mankamenty i niedoskonałości na styku ściany i sufitu. Listwa NMC Z51 wyprodukowana z poliuretanu pokrytego białą farbą podkładową, można ją malować, jest trwała i odporna na wilgoć, ponadto lekkość listwy sprawia, że jest niezwykle łatwa w montażu, spełni oczekiwania każdego klienta.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  15
 • Symbol
  Z51
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z51

Na www.maszwnetrze.pl w naszej ofercie jest ozdobna listwa sufitowa NMC Z51 to delikatny element sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Nasze wykończeniowe listwy sufitowe NMC Z51 w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, oprócz funkcji dekoracyjnej, zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.   

Listwa NMC Z51 wyprodukowana z poliuretanu pokrytego białą farbą podkładową, można pomalować, jest trwała i odporna na wilgoć, ponadto lekkość listwy sprawia, że jest prosta w montażu, zadowoli oczekiwania każdego klienta. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości ozdobnej listwy NMC Z51 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne. Za sprawą zastosowanej technologii oraz materiałów dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z51 nabiera bardzo przydatnych praktycznych cech, zachowuje swój idealny wygląd przez wiele lat, jest to bardzo dobre rozwiązanie do szybkiej samodzielnej odmiany każdego pomieszczenia.

Listwa wykończeniowa NMC Z51.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z51 to wyjątkowy element dekoracyjny, o uniwersalnym kształcie dopasuje się do każdej stylizacji wnętrza, świetnie ukrywając wszelkie mankamenty i niedoskonałości wzdłuż ściany i sufitu. Listwa ozdobna NMC Z51 uzyskano z wysokiej jakości tworzywa, przy najwyższej precyzji produkcji, perfekcyjność w każdym procesie sprawia, że doskonale prezentuje się na zbiegu ściany i sufitu. Listwa wykończająca NMC Arstyl Z51 pełni funkcję niezwykłej ozdoby zamykającej każde wnętrze, w aranżacji zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej.

NMC Arstyl Z51 jest odporna na wilgoć, co pozwala na wykorzystanie, w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, można ją również czyścić, doprowadzając ją do stanu nowości. Warto podkreślić, że listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość, przypadkowe uderzenie nie tak łatwo ją uszkodzi. Kolejną zaletą wykończeniowej listwy sufitowej NMC Z51 jest możliwość pomalowania, można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

NMC Z51 niezwykle łatwa w montażu.

Listwa NMC Z51 przepięknie dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że kompozycja staje się w pełni zharmonizowana, co najważniejsze mogą ja Państwo sami przykleić i przeprowadzić remont we własnym zakresie. Użycie lekkich materiałów podczas jej produkcji sprawia, że wykończeniowa  NMC Z51 jest niezwykle łatwa w montażu, a dzięki dostępnym w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejom NMC Adefix new oraz Adefix Plus do łączeń, w szybki sposób przymocujesz listwę ją na styku ściany i sufitu, odmieniając swoje wnętrze nie do poznania. Samodzielny remont gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, nasze produkty ułatwią zmianę stylizację domu.

Wszelkie obiekcje są do rozwiązania.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z51 to produkt znajdujący się w ofercie listew ozdobnych, które dopełnią każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji, może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu, jeżeli powstaną jakieś pytania, czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde Państwa pytanie związane z wyborem właściwego produktu, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, poprowadzimy przez cały remont. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: