• -7%

NMC Z14 Listwa sufitowa

127,28 zł 118,37 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 118.37 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 jest wytrzymała, trwała i odporna na wilgoć, prosta forma, lekkość oraz łatwość montażu sprawia, że jest to listwa sufitowa, która podkreśli każde wnętrze. Listwa wykończeniowa NMC Z14 to dekoracyjna i elegancka listwa sufitowa o klasycznej, a zarazem bardzo efektownej formie, doskonale wpisuje się w styl dowolnego pomieszczenia, wykańczając go i dopełniając. Ozdobna sufitowa NMC Arstyl Z14 wykonana jest z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, zapewniając trwałość i odporność na uszkodzenia, to produkt niezwykle prosty w montażu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  200
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14

Listwa sufitowa NMC Z14 pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną, dlatego szybko i łatwo nada każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, oprócz ozdobnej roli, zapewni również idealne wykończenie aranżacji, zakrywając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu, takie jak wszelkie nierówności malowania, czy zakończenia tapet. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Z14 dostępna w naszej ofercie to delikatny element sztukateryjny, który podkreśli każdy styl pomieszczenia, odświeżając go i nadając mu wyjątkowego charakteru, jest to więc świetne rozwiązanie do prostej zmiany swego domu.

Biorąc pod uwagę zastosowaną technologię i materiały przy produkcji listwy sufitowej NMC model Z14, zachowuje ona swój wygląd przez wiele lat, niezależnie od czynników, na jakie jest narażona. Idealne wykonanie i właściwości listwy wykończeniowej NMC Z14 sprawiają, że jest to wyjątkowy element sztukateryjny, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i oczywiście wizualne. Ozdobna NMC Arstyl Z14 jest wytrzymała, trwała i odporna na wilgoć, o prostej formie, a jednak eleganckiej, lekkość oraz łatwość montażu sprawia, że łatwo podkreśli urok każdej aranżacji.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 to produkt znajdujący się w ofercie listew dekoracyjnych cenionej na rynku marki sztukateryjnej mogą perfekcyjnie wykończyć aranżację zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji, dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu. NMC Arstyl Z14 to model, który uzupełni każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji, przepięknie zdobi sufity, a jednocześnie wykańcza styki, dzięki czemu wnętrze jest w pełni zharmonizowane.

Listwa wykończeniowa NMC Z14

Listwa wykończeniowa NMC Z14 to dekoracyjna i elegancka listwa sufitowa o klasycznej, a zarazem bardzo efektownej formie, doskonale wpisuje się w styl dowolnego pomieszczenia, wykańczając go i dopełniając. Listwa sufitowa NMC Arstyl Z14 wykonana została z wysokiej jakości materiałów, zachowując przy tym najwyższą precyzję ornamentów, perfekcja w każdym detalu sprawia, że NMC Z14 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu.

Ozdobna sufitowa NMC Arstyl Z14 dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl wykonana jest z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą białą, jest trwała i odporna na uszkodzenia, to lekki produkt prosty w montażu. NMC Arstyl Z14 to detal sztukateryjny, który dzięki zastosowanym materiałom jest odporny na wodę, umożliwiając jego montaż nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo listwa sufitowa NMC jest łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu, dlatego bez problemu można ją doprowadzić do idealnego stanu, co zwiększa jej funkcjonalność oraz trwałość, bardzo długo wygląda taj jak w dniu zakupu.

Listwa NMC Z14 - łatwy montaż.

Ozdobną listwę sufitową NMC, w tym model Z14 ze względu na zastosowanie lekkich materiałów podczas ich produkcji jest niezwykle prosta w zainstalowaniu. Wykorzystanie naszego produktu w samodzielnym remoncie upraszcza również fakt, iż w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dostępne są akcesoria montażowe dedykowane do tego modelu, są nimi klej montażowy NMC Adefix New oraz klej do łączeń listew Adefix Plus.

Ponadto zaletą listwy sufitowej NMC Z14 jest również możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można spersonalizować model do kolorystyki wnętrza, stanie się ona charakterystycznym akcentem aranżacji lub wtopić się w jej kolor. Do malowania należy stosować farbę niezawierającą rozpuszczalników.

Pytania i wątpliwości przy wyborze listew ozdobnych.

Listwa sufitowa NMC model Z14 zachowuje ona swój wygląd przez wiele lat, ma idealne wykonanie i właściwości, nasi pracownicy z łatwością odpowiedzą na pytania związane z wyborem właściwego produktu i jego specyfikacją. Zakup i wybór odpowiedniego elementu dekoracyjnego w postaci listwy sufitowej może dla Państwa być wyzwaniem, nasze doświadczenie w pracy ze sztukaterią, a także rozległej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, jest do dyspozycji. Z przyjemnością doradzimy, przy wyborze i zakupie listwy oraz poprowadzimy przez całe remont, jak zainstalować listwy we wnętrzu przy użyciu właściwych akcesoriów montażowych. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: