• -7%

NMC Z1240 Flex Listwa sufitowa

178,30 zł 165,82 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 165.82 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex o uniwersalnym kształcie. Wykonana z poliuretanu, trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w montażu. Przeznaczona do łuków ściennych, kolumn i półkolumn. Świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu, nadając wyrafinowanego i eleganckiego charakteru. Umiejętnie zastosowane korzystnie zmieniają proporcje pomieszczenia. Mogą również zakryć nieestetyczne pęknięcia, nierówności bądź ubytki, powstające na styku ściany i sufitu. Listwa NMC Z1240 Flex jest gotowa do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  Z1240 Flex
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex

Listwa sufitowa w wersji flex to rodzaj listew dekoracyjnych, charakteryzujących się niezwykłą elastycznością, dzięki czemu mogą być wykorzystane nawet w przypadku nieregularnych elementów ściennych jak kolumny lub łuki. Są to zatem listwy ozdobne, które bez żadnych przeszkód można idealnie dopasować do każdej ściany poprzez jej odpowiednie wygięcie.

Listwy sufitowe flex tak jak klasyczne listwy sufitowe służą przede wszystkim jako dekoracja harmonizująca wnętrze. Zastosowanie ich w pomieszczeniu daje wrażenie perfekcyjnego wykończenia w najmniejszym detalu, nadając wnętrzu niespotykanego stylu i charakteru.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex to listwa elastyczna, która nie tylko ozdobi pomieszczenie, w którym znajdują się łuki, czy kolumny, ale również zakryje nieestetyczne nierówności, końcówki tapet i pęknięcia. Listwa Arstyl Z1240 Flex o prostym i ponadczasowym wzorze świetnie prezentuje się w każdej stylizacji wnętrza. Może być wykorzystana jako element ozdobny w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Oferowana przez nas sufitowa listwa ozdobna NMC Arstyl Z1240 Flex to element sztukaterii, który podkreśli charakter całego pomieszczenia, nakreślając jego styl, co sprawia, że jest to rewelacyjne rozwiązanie do bardzo szybkiej odmiany wnętrza.

Za sprawą zastosowanej technologii, a także wykorzystanych materiałów elastyczna listwa NMC Arstyl Z1240 Flex pozostaje w niezmienionym stanie przez długi czas, perfekcyjnie prezentując się na styku ścian i sufitu. Nie zważając na czynniki zewnętrze, cieszy swoim wyglądem domowników i odwiedzających ich gości. Ponadto perfekcyjne wykonanie, a także posiadane właściwości sprawiają, że listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex jest niezwykłym elementem sztukaterii, spełniającym oczekiwania naszych klientów pod względem wizualnym, jakościowym, a także funkcjonalnym.

NMC Arstyl Z1240 Flex

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 Flex powstała z wysokiej jakości materiałów, natomiast swój perfekcyjny wygląd zawdzięcza dokładności w każdym detalu. Nieskazitelny wygląd i trwałość powoduje, że listwa NMC Arstyl Z1240 Flex rewelacyjnie prezentuje się łącząc ściany z sufitem w jedną wspólną całość, wykańczając każde wnętrze.

NMC Arstyl Z1240 Flex za sprawą wykorzystanych materiałów, a także ich zabezpieczenia odpowiednią powłoką jest odporna na wilgoć, co umożliwia zamontowanie listwy w każdym pomieszczeniu nawet w kuchni, czy w łazience. Dodatkowym atutem odporności na wilgoć jest możliwość regularnego czyszczenia listwy sufitowej, co pozwala na odświeżenie listwy, doprowadzenie jej wygląd do stanu sprzed zakupu. Giętka listwa Arstyl Z1240 Flex jest również odporna na uderzenia.

Listwa NMC Arstyl Z1240 Flex jest gotowa do pomalowania dowolną farbą do wnętrz, niezawierającą rozpuszczalników, dzięki czemu istnieje możliwość spersonalizowania listwy pod wystrój wnętrza i jego kolorystyki. Dzięki wykorzystaniu farb lateksowych, silikonowych, czy też akrylowych elastyczna listwa NMC Arstyl Z1240 Flex może wtopić się w kolor ścian lub sufitu, albo stanowić kontrastowy element, nadający aranżacji niesamowitego charakteru.

Listwa Arstyl Z1240 Flex i łatwość montażu

Elastyczna listwa sufitowa Arstyl Z1240 Flex wykonana jest z lekkich materiałów, co sprawia, że jest bardzo łatwa w montażu. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje montażowe NMC Adefix New oraz Adefix Plus do łączeń, z których pomocą w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze listwami sufitowymi.

Pomoc przy wyborze listew elastycznych

Zakup właściwej listwy elastycznej może sprawić problemy, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy sufitowej NMC Arstyl Z1240 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: