• -7%

Orac Decor C201 Listwa sufitowa poliuretan

177,41 zł 164,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 164.99 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor C201 jest elementem sztukateryjnym, który sprawi, że wnętrze będzie wyglądało na doskonale wykończone. Subtelne wzornictwo wraz z wysoką jakością wykonania daje niezwykły efekt wizualny. Listwa Orac C201 stworzona jest z odpornego na uderzenia poliuretanu pokrytego gruntującą farbą koloru białego, co sprawia, że jest również odporna na wilgoć.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.8
 • Symbol
  C201
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporne na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Orac Decor C201

Listwa sufitowa Orac Decor C201 to rewelacyjny model do nowoczesnych, a także klasycznych wnętrz. Produkt z pewnością odmieni charakter aranżacji i nada dowolnemu pomieszczeniu przytulności. Solidna listwa sufitowa Orac Decor C201 wykonana jest z mocnych materiałów, które mogą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki. Należy zaznaczyć, że tego rodzaju sztukaterię tę można umieścić w każdym pomieszczeniu w tym salonie, jadalni, sypialni, gabinecie czy przedpokoju, gdyż listwa sufitowa Orac Decor C201 jest odporna na wilgoć, co pozwala także zastosować model w łazience lub kuchni.

Solidna listwa sufitowa Orac Decor C201

Listwa sufitowa Orac Decor C201 to produkt, który przez wiele lat będzie zdobił styk ścian i sufitu nie tylko ze względu na swoje ponadczasowe wzornictwo, ale również wytrzymałość. Niewątpliwym atutem jest również to, że jest ona dostępna w okazyjnej cenie. Nawet osoby z ograniczonym budżetem mogły sobie pozwolić na perfekcyjne, wymarzone wykończenie wnętrza. Listwa sufitowa Orac Decor C201 sprawia, że dowolne pomieszczenie nabiera świeżości i niezwykłego wyrazu, a styk ścian i sufitu jest estetycznie obrobiony. Taka sztukateria maskuje także niedoskonałości, które pojawiły się podczas malowania, czy zakończenia tapet.

Listwa sufitowa Orac Decor C201 jest solidna i jednocześnie lekka. Ma to pozytywny wpływ na proces montażu. Pewne jest, że prezentowany produkt długo nie straci swojego pierwotnego wyglądu. Z łatwością możemy wyczyścić powierzchnię, co również jest dużym plusem. Nawet po wielu latach listwa sufitowa Orac Decor C201 będzie wyglądać nieskazitelnie.

Listwa sufitowa Orac Decor C201 do aranżacji wnętrz

Listwa sufitowa Orac Decor C201 to doskonała propozycja dla osób, które chcą niewielkim kosztem wyremontować wnętrze swojego domu. Jest nie tylko bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym i jakościowym, ale również produktem niezwykle prostym w montażu. Należy wspomnieć, że listwa sufitowa Orac Decor C201 mocowana jest na klej. To wyjątkowo proste i szybkie zadanie. Pierwszym krokiem jest wykonanie dokładnych pomiarów wnętrza, a następnie listwę sufitową Orac Decor C201 można dociąć na dowolny wymiar, co pozwala na stworzenie idealnego konturu pomieszczenia. Po przygotowaniu niezbędnych elementów można przystąpić do klejenia. Listwę sufitową Orac Decor C201 należy zamocować za pomocą kleju montażowego Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400. Są to produkty rekomendowane przez producenta, dzięki którym można zapewnić maksymalną przyczepność do wybranej powierzchni.

Model Orac Decor C201 gotowy do malowania

Dużym plusem jest fakt, że listwę sufitową Orac Decor C201 można samodzielnie pomalować i tym samym dopasować do osobistych preferencji. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią dla siebie barwę. Oczywiście liczy się nie tylko kolor farby. Jej skład ma ogromne znaczenie, ponieważ powinien być bezpieczny dla materiału, z którego wykonana jest opisywana sztukateria. Listwę sufitową Orac Decor C201 można pomalować zatem farbą bez rozpuszczalników. Warto sięgnąć po emalię wodną lub lateksową. Należy dodać, że biała powierzchnia listwy znacznie ułatwia pokrycie modelu jasną i ciemną farbą.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: