• -7%

ORAC DECOR CX127 Flex Listwa sufitowa

342,76 zł 318,77 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 318.77 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex gwarantuje perfekcyjne wykończenie w każdym wnętrzu także z łukami. Modne wzornictwo, elegancja oraz niezwykła jakość detali świetnie ozdobi sufit. Listwa stworzona jest z wytrzymałych na uderzenia oraz wilgoć materiałów. Gięta listwa Orac Decor CX127 Flex jest gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  9.4
 • Symbol
  CX127 Flex
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex

W aranżacji wnętrz co prawda dominują powierzchnie płaskie, ale nie brakuje również łuków. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex to doskonały sposób na ich wykończenie. Zwłaszcza, że jako gięta listwa sufitowa, posiada ona niebagatelne właściwości.

Łatwa aranżacja trudnych miejsc, dzięki listwie sufitowej Orac Decor CX127 Flex

Zaletą elastycznej listwy sufitowej Orac Decor CX127 Flex, jest jej giętkość, a co za tym idzie - zdolność do dopasowania względem wewnętrznej architektury pomieszczeń. Gięta listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex została zaprojektowana w ten sposób, by jak najlepiej móc przylegać do powierzchni ściany i sufitu. Co więcej, dzięki elastycznej strukturze, można ją dopasować również do kolistych struktur aranżacyjnych, takich jak łuki. Atutem listwy Orac Decor CX127 Flex jest stabilizacja położenia, w jakim listwa ta została dopasowana do aranżowanej powierzchni.

Gięta listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex to dowolność wykończeni i, wolność w aranżacji

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex ma wiele zalet. Jedną z nich jest praktycznie nieograniczona dowolność jej wykończenia. Owszem, oferuje ona klasyczną, neutralną aranżacyjnie biel, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wzbogacić ją o szereg dodatkowych motywów kolorystycznych. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex może być pomalowana w praktycznie dowolny sposób. Ważne, aby podczas malowania nie stosować farb, w których składzie występują różnego rodzaju rozpuszczalniki. Dzięki temu gięta listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex nie tylko zachowa swój wyjątkowy charakter, ale też lepiej wkomponuje się w aranżację wnętrz.

Łatwy i szybki montaż elastycznej listwy sufitowej Orac Decor CX127 Flex

Ze względu na swą niewielką masę, gięta listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex nie wymaga zastosowania kotew, ani innych, skomplikowanych elementów łączeniowych. Optymalne połączenie można w tym przypadku zyskać dzięki zastosowaniu kleju Orac Decor FDP500, a także kleju do łączeń Orac Decor FX400. Klej ten - ze względu na swoją strukturę - idealnie połączy elastyczną listwę sufitową Orac Decor CX127 Flex z dekorowaną za jej pomocą powierzchnią ścian i sufitów.

Bezpieczeństwo i niezawodność Orac Decor CX127 Flex

Ważnym atutem listwy dekoracyjnej Orac Decor CX127 Flex jest jej odporność na oddziaływania zewnętrzne, a także na szereg innych zagrożeń, jakie mogą wystąpić w domu. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex jest odporna na oddziaływania mechaniczne, doskonale "radzi sobie" z promieniowaniem UV, a także wytrzymuje (nawet bezpośrednie) oddziaływanie wilgoci. Jednym słowem, gięta listwa sufitowa Orac Decor CX127 Flex to rozwiązanie o wyjątkowych parametrach i właściwościach.

Pomoc przy wyborze listew elastycznych

Zakup właściwej listwy elastycznej może sprawić problemy, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy sufitowej Orac Decor CX127 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: