• -7%

ORAC DECOR CX196 Listwa sufitowa

126,15 zł 117,32 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.32 zł

Opis produktu

Nowoczesna listwa sufitowa CX196 Orac Decor to model o wyjątkowej formie, dzięki której z łatwością można wykończyć styk ścian i sufitu oraz zamaskować szyny karniszowe w każdym wnętrzu. Listwa CX196 Orac Decor została bowiem stworzona z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i uderzenia, a dzięki pokryciu podkładem w kolorze białym można samodzielnie pomalować ją dowolną farbą bez rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

CX196 Orac Decor listwa sufitowa

Modernistyczna listwa sufitowa CX196 Orac Decor to niezwykłe połączenie atrakcyjnej ceny, wysokiej wytrzymałości oraz niesamowitego wykonania. Jest to model wyjątkowo lekki, a dodatkowo trwały. Karniszowa listwa sufitowa Orac Decor CX196 intryguje minimalistyczną formą, która daje szerokie możliwości.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie zastosowana sztukateria. Detal zapewne będzie w niejednym wnętrzu będzie prezentować się ciekawie oraz z klasą. Listwa sufitowa Orac Decor CX196 uchodzi za uniwersalną, a więc nie będziemy mieć większych problemów z wkomponowaniem jej w dowolne pomieszczenie. Należy nadmienić, że została ona stworzona z niezwykle mocnych tworzyw, niepodatnych na zarysowania i deformacje.

Listwa sufitowa, która z łatwością ukryje karnisz

Listwa sufitowa CX196 Orac Decor jest nie tylko stylowa, ale także funkcjonalna. Dzięki odpowiednim proporcjom bez przeszkód zasłoni nieduże karnisze i szyny karniszowe, wprowadzając do wnętrza niespotykaną harmonię i optycznie je powiększając. Prezentowana listwa sufitowa CX196 Orac Decor odmieni zatem niejedno wnętrze.

Karniszowa listwa sufitowa Orac Decor CX196 i jej łątwy montaż

Zredukowana waga listwy bardzo ułatwia jej zamocowanie, dlatego nie ma żadnych przeszkód, aby wykonać go samodzielnie. Listwa Orac Decor CX196 mocowana jest na klej, więc istotne jest to, aby wykorzystać odpowiedni produkt, który zagwarantuje maksymalną przyczepność. Producent poleca klej montażowy Orac Decor FDP500 a także klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy oczywiście postępować zgodnie z instrukcją.

Orac Decor CX196 - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

Karniszowa listwa sufitowa CX196 Orac Decor to rewelacyjny pomysł na to, aby odświeżyć wnętrze. Z uwagi na swój wygląd listwa CX196 Orac Decor najlepiej wygląda w nowoczesnych, oryginalnych wnętrzach, jednak wszystko zależy od osobistych preferencji. Listwa CX196 Orac Decor może być pomalowana wyłącznie farbą, nieposiadającą w składzie substancji rozpuszczających, co daje szerokie pole do personalizacji. Karniszowa listwa sufitowa Orac Decor CX196 może zostać samodzielnie pomalowana na jasny, jak i mocny kolor. Niekiedy wystarczy nałożenie dwóch warstw, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Funkcjonalna listwa sufitowa CX196 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor CX196 może pomóc zatuszować rozmaite mankamenty, pojawiających się na styku sufitu i ścian jak nierówności malowania, końce tapet, czy karnisze. Prezentowany produkt nie jest podatny na wilgoć, co pozwala na zamontowanie tego detalu sztukateryjnego również w różnorodnych pomieszczeniach, w tym w łazienkach.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej listwy sufitowej?

W razie pojawiających się wątpliwości związanych z zakupem, jak i również montażem oferowanych w naszym sklepie detali sztukateryjnych to zapraszamy do kontaktu. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwoli odnaleźć model spełniający wszelkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: