• -7%

Orac Decor C213 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

247,57 zł 230,24 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 230.24 zł

Opis produktu

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C213F będzie niezwykłym elementem każdego wystroju niezależnie od występujących łuków ścian. Wykonana jest z poliuretanu pokrytego gruntem w kolorze białym. Gięta listwa Orac Decor C213 Flex doskonale ukryje znajdujące się na styku ściany i sufitu różnorodne mankamenty jak pęknięcia czy nierówności, nadając wnętrzu idealnego wykończenia. Dzięki lekkości listwa Orac jest bardzo łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  C213F
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C213 Flex

Niespotykana w swoim wzornictwie giętka sufitowa listwa Orac C213 Flex jest produktem, spełniającym oczekiwania jakościowe ale nie tylko największych wielbicieli ekskluzywnych detali na styku sufitu i ścian.

Zastosowanie podczas produkcji wysoce odpornych tworzyw, a co więcej, zadbanie o najdrobniejsze szczegóły sprawia, że listwa sufitowa C213 Flex jest rewelacyjnym wyborem na wykończenie każdego wystroju pomieszczenia. Elastyczność C213 Flex Orac Decor pozwala na wygięcie produktu do występujących we wnętrzu łuków. Ponadto listwa sufitowa Orac Decor C213 Flex posiada przepiękny design, tak więc doskonale ozdobi styk ścian i sufitu.

Majestatyczny w swojej formie wygląd Orac Decor C213 Flex

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C213 Flex jest akcentem ozdobnym, który wprowadzi ponadczasowego kunsztu do niejednego wnętrza. Niezwykle planowana forma giętej sufitowej listwy C213 Flex Orac Decor przyczynia się do tego, że detal oszałamia elegancją. Orac C213 Flex jest zatem sztukaterią, która zapewne trafi w gusta miłośników rozmaitych aranżacji.

Akcent w postaci giętkiej sufitowej listwy C213 Flex Orac Decor został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu ukryć znajdujące się wzdłuż styku sufitu i ścian nierówności malowania, jak i również końce tapet, gwarantując perfekcyjne wykończenie w niejednym wnętrzu.

Gięta sufitowa listwa C213 Flex Orac Decor i jej odporność

Zaprojektowanie elastycznej listwy sufitowej C213 Flex Orac Decor z bardzo wysokiej klasy tworzyw przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiło, iż jest to model niebywale praktyczny. Sztukateria ozdobna pod postacią Orac Decor C213 Flex odznacza się także doskonałą solidnością na zarysowania, uderzenia oraz wgniecenia. Producent zadbał o to, by owa listwa sufitowa była również wilgocioodporna, tak więc można model zastosować niezależnie od występujących warunków.

C213 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

C213 Flex Orac Decor to giętka sztukateria ozdobna, która jest gotowa do malowania, co pozwala na dopasowanie modelu praktycznie do dowolnego pomieszczenia. Należy tylko wykorzystać wybraną przez siebie farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor C213 Flex oraz sposób jej montażu

Gięta sufitowa listwa C213 Flex Orac Decor jest ponadczasową sztukaterią nieskomplikowaną w montażu. Instalacja modelu na łączeniu ścian oraz sufitu dokonuje się tylko za pomocą rekomendowanych klejów i niezbędnych narzędzi znajdujących się w naszej ofercie. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej na łączenia listew FX400 Orac Decor. Jeśli pojawią się wątpliwości związane z przymocowaniem sztukaterii zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Specjalistyczna pomoc przy zakupie giętych listew sufitowych

W przypadku wystąpienia pytań toteż wątpliwości związanych z elastyczną sufitową listwą Orac Decor C213 Flex zapraszamy do kontaktu poprzez telefon i e-mail z naszą obsługą. Za sprawą posiadanego doświadczenia przybliżymy specyfikację dowolnego produktu, a także udzielimy wszelkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i również mocowania oferowanych w naszym sklepie sztukateryjnych akcentów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: